2737
2734

پسر کارمند شرکت و درآمد حدود ۴ -۵ تومن  

دختر مدرس حق التدریس دانشگاه 

هردو سناشون حدود ۳۵ 

به نظرتون اشتباهه...

و باید هر دو مقطع تحصیلی و شرایط کاریشون در یه حد باشه ؟

تفاهم به درکه نه به مدرک

هی من صبوری کن💚لحظه به لحظه زندگیم سایه یه نفر با منه حتی پستی که میخونم جایی که کامنت میذارم💜 راهنما و حامی منه💙دنیا رو با چشاش میبینم🧡روح منو از زنگار پاک میکنه و صیقلی میده وجودمو از ناخالصی ها پاک میکنه اون مراقب منه مثل پدر،برادر،رفیق،یار❤ما از مال دنیا دستامون خالیه ولی قلبامون سرشار از عشقه حتی در بحرانی ترین شرایط💗از خاکستر بر میخیزیم💚

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

با افتخار من ارشد عشقم دیپلم ولی ایشون استاد منه در هر زمینه ای😊

هی من صبوری کن💚لحظه به لحظه زندگیم سایه یه نفر با منه حتی پستی که میخونم جایی که کامنت میذارم💜 راهنما و حامی منه💙دنیا رو با چشاش میبینم🧡روح منو از زنگار پاک میکنه و صیقلی میده وجودمو از ناخالصی ها پاک میکنه اون مراقب منه مثل پدر،برادر،رفیق،یار❤ما از مال دنیا دستامون خالیه ولی قلبامون سرشار از عشقه حتی در بحرانی ترین شرایط💗از خاکستر بر میخیزیم💚

واقعا این چه فکریه بین مردم جا افتاده که از لحاظ درسی و اینا باید تو یه لول باشن زن وشوهر 

مهم اینه همو بخوان همو درک کنن همو بفهمن تفاهم داشته باشن 

وگرنه تو زندگی که اینهمه مدرک دانشگاهی ب درد نمیخوره مهم اخلاقه 

نَفَسـِ حَمیدَمَمـ 🥰🙈

بد نیست، خیلی خوب نیست ولی اکر پسره اخلاق داره و خانواده و اصل و نسب بنظرم میشه از تحصیلات کمش چشم پوشی کرد!!!!

هر چند حقوقش خیلی کمه بنظرم!!!

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2738

خودت رو تو شعار گم نکن، من خودم تقریبا این شرایط را دارم از زندگی ام راضی هستم ولی واقعا سخته، خیلی سخته، خیلی خیلی سخته، این هم بگم از یه جا به بعد این قدر نگاه ها و قضاوت های دیگران دست و پام رو گرفت که دیگه همسرجان نگذاشت درس بخونم تو زندگی پیشرفت کنم، سخته، شعار ندین سخته

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
2706