2733
2739
سلاممم عشقمممم خبرای خوب داری یا نع

سلام آجی والا شوهرم که فقط با پیام دادن خوبه. این هفته ام بچمو گذاشت پیشم بمونه کامل. قصدمون دیگه طلاقه ولی نه من راضیم نه اون . چون هی از حرفش کوتاه نمیاد

سلام آجی والا شوهرم که فقط با پیام دادن خوبه. این هفته ام بچمو گذاشت پیشم بمونه کامل. قصدمون دیگه طل ...

😔😔😔😔😔😔

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وا؟بگو بچم هزار هزار مرض پوستی بگیره؟ببرید اینا رو و لطفا هم دیگه برا من نکنید از این کارا...چپ چپ هم نگاش کن...

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  
2731

گلم مشکل از خودته ک پیشش یه جور رفتار کردی گفته ببرم مشکلی نیس ناراحت نمیشه یه بار ک اورد مستقیم بهش بگو ک بدت میاد از اینکار بگو دستمون به دهنمون میرسه نیازی نیس ببر بده به یکی ک واقعا نیاز داره 

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
انگیزه مادر شوهرتو نمیدونم ولی قبلا.ها الانم هست مثل نذری کهنه یه بچه دیگه رو میپوشوندن اولین بار تا ...

نه بابا هدفش این نبود 

چند وقت بود این پتو افتاده بود گوشه حیاطشون 

مال نوه قبلی هاش بود

رفت برداشت دادبه من گفت بشورش واسه بچه‌ت 

من که‌میزنم به حساب بی فرهنگیش 

خدا بیامرزش  فوت شده

2738
جدی ؟؟؟ چطور مادرشوهرتو نخوردی ؟؟؟

والا سر قضیه عروسی جاریم وتفاوتایی که بینمون گذاشتن کلا دوروبرشون نمیرم،قدیم ماهی یکبار میرفتم،الان باهاشون قطع رابطه کردم.تو خیابون اگر چشم تو چشم بشیم یه سلام والسلام.سرِهمین دیگه عارم میاد زنگش بزنم.هرچی میده میاد که خرابه شوت میکنم سطل آشغال ولی دوستم گفت اینسزی ببر پشت در حیاطش بریز تا بفهمه😁😁😁

والا سر قضیه عروسی جاریم وتفاوتایی که بینمون گذاشتن کلا دوروبرشون نمیرم،قدیم ماهی یکبار میرفتم،الان ...

افرین عزیزم دمت گرم 👍🏻

محله ما یک رفتگر دارد،صبح که با ماشین از درب خانه خارج می شوم سلامی گرم میکندو من هم از ماشین پیاده می شوم و دستی محترمانه به او می دهم ،حال و احوال را می پرسد و مشغول کارش می شود....همسایهطبقه زیرین ما نیز دکتر جراح است ،گاهی اوقات که درون آسانسور می بینمش سلامی میکنمو او فقط سرش را تکان می دهد و درب آسانسور باز نشده برای بیرون رفتن خیز می کندبه شخصهاگر روزی برای زنده ماندن نیازمند این دکتر شوم ، جارو زدن سنگ قبرم به دست آن رفتگر ، بشدت لذت بخش تر از طبابت آن دکتر برای ادامه حیاتم است.تحصیلات مطلقا هیچ ربطی به شعور افراد ندارد#کتاب چند کلام ساده