2737
2739

بگو مامان یعنی پسرتون اونقد بی عرضس ک نتونه برا بچه هاش لباس بخره و بنجل مردم رو تنشون کنم!!!!! اگ از نظر شما پسرتونو بچه هاش گداهستن و نیازمند بنجل مردم پس بازم لباس بیارین و غیرت پسرتون و له کنین😐

اینکارو میکنه ک شما ولخرجی نکنین بنظرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من موندم میره ب همسایه ها چی میگ لباسارو میگیره الکی ابروی عروس و پسرش میبره

بگو کرونا هست لباسای خود بچه هارم چندبار میشورم میپوشونمشون لطفا دیگ اینکارو نکنین ممنون میشم 

میشه برا شادی روح باباجونم صلوات بفرستین 😔😔😔دوستای گلم برای رسیدن ب حاجات دلم ی صلوات مهمونم میکنین 
2731
مثل مادرشوهر من،،هرچی مربا ولواشک وته غذا ونون داغون میوه خراب میده شوهرم میاره خونه ما،،منم چون خون ...

جدی ؟؟؟ چطور مادرشوهرتو نخوردی ؟؟؟

محله ما یک رفتگر دارد،صبح که با ماشین از درب خانه خارج می شوم سلامی گرم میکندو من هم از ماشین پیاده می شوم و دستی محترمانه به او می دهم ،حال و احوال را می پرسد و مشغول کارش می شود....همسایهطبقه زیرین ما نیز دکتر جراح است ،گاهی اوقات که درون آسانسور می بینمش سلامی میکنمو او فقط سرش را تکان می دهد و درب آسانسور باز نشده برای بیرون رفتن خیز می کندبه شخصهاگر روزی برای زنده ماندن نیازمند این دکتر شوم ، جارو زدن سنگ قبرم به دست آن رفتگر ، بشدت لذت بخش تر از طبابت آن دکتر برای ادامه حیاتم است.تحصیلات مطلقا هیچ ربطی به شعور افراد ندارد#کتاب چند کلام ساده

لباسهای که میپوشع تن بچه هات بگو به چقدر قشنگن ولی خودش بهترشو داره دستتون درد نکنه اگه بدید کسی که نیازمنده خیلی بهتره یا بگو من یه نفر میشناسم بیشتر از ما به این لباس ها نیاز داره اگه ناراحت نمیشید بدم به اونا ببین کارش از روی محبته برداشت بد نکن چون قدیم اینجوری لباسهای همدیگه رو میپوشبدن تو اون زمان مونده 

2738

اوضاع مالیتون چطوره؟ چقدر لباس میخرید برای بچتون؟

شاید واقعا فکر کرده نیاز دارید ها؟!!

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
پس چکارکنم انگارگداهستیم بخداکهنه ازهمسایهاجمع میکنه میاره

شاید فکر میکنه احتیاج دارین . مثلا جلوش شوهرت خیلی گفته که نداریم ، گرونه و این حرفا ، مادر شوهرت هم به نظر خودش داره کمک میکنه . ولی هر دلیلی که داره وقتی لازم نداری راحت بهش بگو که بچه ها لباس دارن و اینا استفاده نمیشه ، چرا اعصابت رو الکی خورد میکنی .

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
اوضاع مالیتون چطوره؟ چقدر لباس میخرید برای بچتون؟ شاید واقعا فکر کرده نیاز دارید ها؟!!

اره ممکنه.چون جاریه منم زیاد به لباس بچه اهمیت نمیده .خواهرشوهرمم لباسای پسرشو میده که حد اقل بچه تر و تمیز باشه.....

خدایا خودت تو اوج ناامیدی امیدوارم کردی😊😊😊خدا خودت نگهدارش باش🙏🙏🙏