2733
2739
عنوان

پسر دوست بودن...😳😳

| مشاهده متن کامل بحث + 1785 بازدید | 181 پست
من شوهر سابقم اردبیلی بودن کلا دخترا و زنها رو جز انسانها حساب نمیکردن چه برسه که دوستشون داشته با ...

عزیزم شما خودتون فارسین؟

ان شالله براتون بهترین ها رقم بخوره از این به بعد

.الهم صلی علی محمد و آل محمد❤️  اینجا سایت تبادل نظره ؛دقت کنید(تبادل نظر)،نه تحمیل نظر🙂 خواهر من اگر با حرفی که تو تاپیک گفته میشه مخالفی لطف کن فحش نده😑😑😑😑.استارتر تاپیک زده که نظر افراد رو بدونه اگر دیدی عنوان تاپیک رو نمی پسندی لطفاً تاپیک رو ترک کن.هروقت میبینم هرکس نوشته واسه حاجتم صلوات، حتماً میفرستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ربطی به قومیت نداره این مساله تو هر خانواده ای ممکنه باشه.

خانواده ی همسرم تبریزی هستند و آره پدر شوهرم خیلی پسر دوستن

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...

پسر دوستی زمانی معنی بدی میده که شما دختر دار شدی کم اهمیت بشی بهش ..

وگرنه که خب خیلیا هستن پسر دوس دارن دختر شد بچه اشون اون رو هم دوست دارن اصلا مگه میشه کسی بچه اشو دوست نداشته باشه؟

من خودم دختر دوست دارم ؛ اگر پسر شد پرتش میکنم تو کوچه؟ معلومه که نه 

این پسر دوستیا واسه قدیماس که تحصیلات نبود ؛ الان خداروشکر 

همه چی مساوی شده 

دختر کار میکنه  ؛ پسر کار میکنه 

دختر معتاد میشه، پسر معتاد میشه 

فرق خاصی نداره

دوست گلم‌♡ برای رو سفیدی پیش بابام و مامانم‌ی صلوات مهمونم میکنی ؟   
2731
چطور؟آذریه کدوم شهر بودن؟چند نفرو دیدین؟

خودم آذری هستم از اولش تا به الان هر کی رو دیدم اینطوری بودن البته پسر دوستی فقط مختص ترکا نیست .کوردا و عربا و بلوچا و...به شدت پسر دوستن کلا خاورمیانه از قدیمی الایام پسر دوست بودن.

خدایا نینیم رو به خودت سپردمش.❤️میشه لطفا برا سلامتی تو‌دلیم یه صلوات مهمونم کنید  ❤️خداوندا بهترین نعمتی که به من داده ای خودت هستی ❤️پس به اندازه خودت بی نهایت شکررررررر❤️
کجا دیدید؟دیدید یا شنیدید؟چی گفتن که پسر دوستی بوده؟

من عممعروس تبریزی هاست و این خانواده به رسمیت نمیشناخنتنش 

بچه اولش دختر شد هیچکس نیومد پیشش 

تا فهمیدن پسره بیاوببین سکه بده بهترین غذاها رو بیار 

اصلا کل خاندانشون به دخترا توجه زیاد نمیکنن

امیدوارم که آرزوهام آرزو نمونن 💔☘
حالا مشکل تو چی هست؟ 

مشکل من اینه چرا الکی به یک قومیت نسبت چیز بدی رو میدن در صورتی که نیست!

آنچیز که عیان است چه حاجت به بیان

تاریخ ۹/۹/۹۹  یکی از بهترین روز های زندگیه من خواهد بود زیرا تا آن روز به تمام خواسته هایم خواهم رسید.الهی متاسفم.لطفا مرا ببخش.سپاسگذارم.دوستت دارم 🙏❤                                                 
من شوهر سابقم اردبیلی بودن کلا دخترا و زنها رو جز انسانها حساب نمیکردن چه برسه که دوستشون داشته با ...

خدای من در این حد؟ 

مثل اعراب اطراف من (البته اونها در این حد نیست یعنی که زن رو اصلا حساب نکنن نه اتفاقا بدهم نیستن) 

2740
من عممعروس تبریزی هاست و این خانواده به رسمیت نمیشناخنتنش  بچه اولش دختر شد هیچکس نیومد پیشش&n ...

بسم الله 

ماهم ابجیم بچه اولش حامله که بود فهمیدن دختره انگار بابای مادرشوهر پدرشوهرشو جلوش کشتن انقدر که ناراحت بودن 

ولی وقتی به دنیا اومد انصافا کم نزاشتن ؛ 

چطور؟آذریه کدوم شهر بودن؟چند نفرو دیدین؟

منم شنیدم این جمله رو ک ترکا پسردوستن ولی ب نظرم نمیشه ب همهشون تعمیم داد اخه دلیه ربطی ب قومیت نداره مگر کسی ک تعصبی باشه.وگرنه هرکی تو دلش ی جنسیت رو بیشتر دوست داره یکی دختر یکی پسر اگه ب یکی ک پسر دوست داره بگیم چرا و فلان خب اونی ک دختر دوست داره هم همینه دیگه باید بگیم چرا .چ فرقی داره.

در کل هرکی ته دلش ی کی رو بیشتر دوست داره ولی بنظرم بعد دنیا اومدن دیگه عزیزن و فرق نداره و صد البته مهم صالح و سالم بودنشه.

منم ترکم. پسر دوستی نه به این شکل که بچه پسر دوس دارن بچه دختر نه. من اینجوری احساس کردم که به پسراشون وابسته ترن . دوست دارن همیشه کنارشان باشن حتی بعد ازدواج یا مثلا دوس ندارن پسراشون کار خونه انجام بدن و ...‌‌

2706