2733
2734
عنوان

پسر دوست بودن...😳😳

| مشاهده متن کامل بحث + 1785 بازدید | 181 پست

پسر دوستی مگه بده خب من پسرمو دوست دارم

اگر منظورت تبعیض جنسیتیه ک تو هر قشرو خاندانو شهر و قومی بالاخره تعدادی وجود داره

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
ترک تبریزم خانواده و هفت جدم پسر دوستن    

واقعا؟؟کدوم شهره تبریزید؟🤔

تاریخ ۹/۹/۹۹  یکی از بهترین روز های زندگیه من خواهد بود زیرا تا آن روز به تمام خواسته هایم خواهم رسید.الهی متاسفم.لطفا مرا ببخش.سپاسگذارم.دوستت دارم 🙏❤                                                 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله منم دیدم اینجوری ولی از اینجور افراد همه جا هست چون یکی دوتا اینجوری دیدن نسبت میدن به کل آذری ه ...

نه بابا چقدر تو همین فیلما دیدیم که اینو میگن باز اونجا هست که فیلمشو میسازن دیگه کلا تو ایران این پسردوستی هست الان خداروشکر کمتر شده

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
2731
قدیمی ها ی حرفی دارن میگن من عاشیقم بوشانا**آری گونار بوشانا**اییدین اوغلوگره**اولمازقزدان نشانا

من اولین باره دارم میشنوم

خب مختص به قدیمیا بوده که تعجبی هم نداره قدیمی ها تو تمام قومیت ها اینطورین🤦🏻‍♀️

تو زمان صدیم تو کدوم قومیت این فرقا نبوده؟

تاریخ ۹/۹/۹۹  یکی از بهترین روز های زندگیه من خواهد بود زیرا تا آن روز به تمام خواسته هایم خواهم رسید.الهی متاسفم.لطفا مرا ببخش.سپاسگذارم.دوستت دارم 🙏❤                                                 

منم همسایمون ترک تبریزن دوتا پسر داره ولی عاشق دختره و خواهرشم دوتا پسر داره و ب شدت عاشق پسره و اصلا دختر دوست نداره.

نمیدونم ولی ب نظرم ب قومیت انگار ربطی نداره

ما ترک نیستیم منو خواهرمم همینطوریم خواهرم عاشق دختره من عاشق پسرم.

خی بالاخره هرکی ی چیزی دوست داره ولی در اخر هرچی صلاح خدا باشه همونه سالم باشه و صالح ان شاءالله

من مامانم شدیدا پسر دوستن ولی بابام تو جبهه دختراس😂 ترک نیستیم ربطی به قومیت نداره

ایول خدا خیرت بده

واقعا ب قومیت ربط نداره

جدیدا من تو فارس ها هم دیدم واسه پسر دار شدن چیکار میکنن😐

عزیزم منم خوزستانی ام 

پسر دوستی هست نه که نیست 

ولی این دلیل نمیشه به دختراشون کم اهیمت باشن 

والا بچه ابجی من دختر بود موقع بارداریش خانواده شوهرش خیلی ناراحت بودن خاک بر سراشون 

وقتی به دنیا اومد جونشو براش میدادن 

حتی داداشش هم که به دنیا اومده بخاطر اینکه خواهرزاده بزرگم (دختره) اذیت نشه زیاد نمیگیرنش ...

کلا متاسفانه من دلم برای پسرای اطرافم میسوزه ، صرفا برای این پسرهارو دوست دارن که کار کنن ؛ توی شهرما پسری که کار نکنه از ۱۶ / ۱۷ سالگیش یک بی عرضه اس البته درس هم میخونن

دوست گلم‌♡ برای رو سفیدی پیش بابام و مامانم‌ی صلوات مهمونم میکنی ؟   
2738
من خیلی زیاد دیدم بین آذری ها پسر دوستی رو 

چطور؟آذریه کدوم شهر بودن؟چند نفرو دیدین؟

من ترک آذربایجان غربیم 

پسر دوستن شدید.ترک لر منی ورمین اما مگه دخترتوت رو دستتون مونده که میدین به ترک ها بااینکه خودم ترکم ولی هیچ وقت با یه ترک ازدواج نمیکنم

.الهم صلی علی محمد و آل محمد❤️  اینجا سایت تبادل نظره ؛دقت کنید(تبادل نظر)،نه تحمیل نظر🙂 خواهر من اگر با حرفی که تو تاپیک گفته میشه مخالفی لطف کن فحش نده😑😑😑😑.استارتر تاپیک زده که نظر افراد رو بدونه اگر دیدی عنوان تاپیک رو نمی پسندی لطفاً تاپیک رو ترک کن.هروقت میبینم هرکس نوشته واسه حاجتم صلوات، حتماً میفرستم
من دیدم خیلیا رو 

کجا دیدید؟دیدید یا شنیدید؟چی گفتن که پسر دوستی بوده؟

اقاااااا من رفیقم میگفت

ک هم داداشش هم خودش همزمان نومزد شدن

بعد مادر بزرگشون

وقتی دعوتشون کرده

ی نیم نگاهم ننداخته صورت عروس تازه وارد با دوستم 

مستقییییم رفته سمت بوسیدنو بغل کردن نوه پسرش ک نومزد شده

با پسری ک تازه وارد خانواده اینا شده..(شوهر دوستم)

بعد دساشونو گرفته اومدن بشینن

برگشته گفته عه سلام نگین(نوه خودش)

عه سلام دخترم (نومزدنوش)

اونم از اونور خونههه...

ما خندیدیم ب این حرف گفت مامان بزرگم نوهای دخترش ک نومزد میشن دیگ پسسسس 

شوهر اونو بیشتر دوس داره تا نوش

کلا ختممممممم پسر دوستی...

2706