2737
2734

من ۱۰ساله عروسی کردم و اکثر کارا بامنه مثل خردیای خونه اینا مثل همین برنج خریدن گوشت  ووووو روز مرگیاااا مثال برنج تموم شه یا نه شوهرم نمیپرسه اون فقط کار میکنه حقوقشو میریزه به به حساب من و برای خودشیخرجی مختصر بر میداره   و اطرافیانم میگن کارت اشتباه ک همه مسولیتا باتوس  بنداز گردن خودش.حت یریختن پول آب برق نمیدونه من کی تسویه میکنم ....بنظرتون اشتباه.....و من ی بچه دارم برای دومی مرددم همسرمم خودش قاطعان  دومی را نگفته بیاریم . جاریم میگه پافشاری کن دومی بیار از حس پوچ بودن در بیایی   ولی دلم میخاد این تصمیمو هردومون بگیرم ن فقط من ک یروز یچی شد بگ خودت خاستی....شما چطورید با شوهراتون

یک بار زندگی میکنیم پس سعی کنیم غصه نخوریم.حسود نباشیم.آینه باشیم...

تو‌مث زن عموم  زندگی میکنی .. اون مدیریتش خوب بود همه بچه هاشو سرسامون دادماشا الله حتی فیش حقوقی شوهرشوخودش میگرفت و‌مدیریت میکرد عموم هم دوسش داشت  کل مدیریت خونه زندگی جهاز و همه چی بچه هاش باهاش بود الانم خداراشکر کم کسری ندارن .. ما برعکسیم همیشه همه خریدها و این مسایل بابابام بوده و هست خریدی داشتن برا لباس و خونه و اینا دوتایی معمولا میرفتن ولی مامانم برا خرید برنج و اینا فقط لیست میده ب بابام ک اگ‌تونست بخره حساب کتاب بابابامه.

توخونه ی خودم شوهرم ی مدت حساب کتابو داد دست من هم‌من خسته شدم هم خودش خخخ. 

حساب کتاب دست خودشه خرید اینا باخودشه .چیزی ضروری باشه پول میده میخرم نباشه نداشته باشه هیچی.

یا رب نظر توبر نگردد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همسرم کارش سنگین هست . شغلش آزاده . کم پیش میاد وقتش خالی باشه .

کلا خرید با اونه . خریدای سبک مثل نون خریدن ، گاهی سوپری رفتن تا سر کوچه رو خودم انجام میدم.

تو خونه کلا کار نمیکنه ، بعد چهار سال حتی جای بشقاب و کارد رو نمیدونه .

مهمون که داشته باشیم ، همه کار میکنه .

همیشه هم یه کارت عابر برام میذاره تو خونه ، یکی هم دست خودشه

2728

من اصلا قبول نکردم مسئولیتارو همش گردن همسرمه ...منو بکشن خرید خونه نمیکنم 😖 حتی نون اگه نباشه اون روز نمیخورم تا همسرم از سرکار اومد بخره..با اینکه خودمم سرکار میرم و میتونم تو راه بخرم بعضی چیزارو ولی از اول انداختم گردن خودش 

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
همسرم کارش سنگین هست . شغلش آزاده . کم پیش میاد وقتش خالی باشه . کلا خرید با اونه . خریدای سبک مثل ...

منم سوپری و‌نونوایی گاهی میرم. 

ولی در کل خریدها توافقی انجام میشه هرکی بتونه و برسه یا دوس داشته باشه لازم باشه مهمتر ازهمه پول باشه میره میخره خخخ.. اینکه گفتی ی کارت خونه ست یکی پیشش خوشم اومد .‌شوهر من کارش دور نیس چیزی لازم باشه زنگ‌میزنم مثلا ظهر میادمیگیره .ولی درکل دوس دارم برام جدا پول بریزه ولی کم این اتفاق میفته

یا رب نظر توبر نگردد

خیلی خوبه اتفاقا مدیریت مخارج خونه.منم خیلی دوست دارم ولی ازونجا که زیادی ولخرجم و خرج از دخل میزنه بالا بخاطر همین شوهرجان خودشون به عهده گرفتن و اجازه ورود به من نمیدن😊ولی من خرید خونه رو دوست دارم👌

پس بنطرتون اشتباه نیست اینکار ک همش باخودم مثلن برنج تموم شه من بفکر میفتم ک باید بخرم خودش نشده از بیرون اومدنی مثلن ۱کیلو گوشت بخره...ولی میوه اینا چرا میخره و یسری خورده ریز مثلن میاد بهش میگم تووو راه روغن و رب یا چایی بخر از این چیزا ک همیشه از لیست من یکی دو قلم نیست یجورایی حس میکنم ارزیابی نمیکنه قیمتو ک کجا خوبه هزینه کنه یا کجا نکنه... راجب بچه چینطرتون نگفتین

یک بار زندگی میکنیم پس سعی کنیم غصه نخوریم.حسود نباشیم.آینه باشیم...
2740
منم سوپری و‌نونوایی گاهی میرم.  ولی در کل خریدها توافقی انجام میشه هرکی بتونه و برسه یا دوس دا ...

پولی که تو کارت برام میزاره برای خرید رفتنه ، برای خودم نیست که   

چون وقتی کارت نباشه ، باید از حساب خودم خرج کنم ، زورم میاره ، هی بهش غر میزنم  

البته اگه پول بخوام بهم میده ، چون میدونه خرابش نمیکنم.

نونوایی هم که میرم ، چون صبح ها خلوته ،شب ها غلغله

میگم گناه داره شب بره تو صف ، خودم هم حال و هوام عوض میشه.

اس های منم به شوهرم همش همینه

سیب زمینی و گوجه و خیار بخر  

منم دلم نمیخواد خودم رو باخرج خونه پیر کنم

داشت بخره نداشت هم تلاشش روبکنه 

من فقط کارم بخور وبخوابه😕

بابام به شوهرم از روزه واول گفته زنت فقط باید خانمی کنه نه بذاربدون چقدر درآمد داری چقدر خرج میکنی هیچی

الانم همینه مگر چی بشه ک برم تامیوه فروشی سوپرم میرم فقط برای شکم خودم خرید میکنم کلی بستنی وچیپس وپفک ترشک وپاستیل

والا کاری به بقیه اش ندارم

پولی که تو کارت برام میزاره برای خرید رفتنه ، برای خودم نیست که     چون وقتی کارت نباشه ...

برعکس من اصلا اهل لیست خرید نیستم اصلا مگرخودش بگه توخونه چی لازمه ک بخرم الان مثلا فلان جایم حبوبات چی بخرم گوشت چی نداریم

والامیدونه من لیست نمیدم

برعکس من اصلا اهل لیست خرید نیستم اصلا مگرخودش بگه توخونه چی لازمه ک بخرم الان مثلا فلان جایم حبوبات ...

شوهر من مشغلش خیلی زیاده . واقعا عصبی میشه بخواد کار و فکر  اضافه هم بکنه ، بعد تاثیر منفیش تو زندگی خودم هست.

از وقتی کرونا اومده و من رو دیگه نمیبره فروشگاه ، براش لیست میکنم 

یا زنگ میزنه میگه هر چی میخوای اس کن

دایی من خودش الان 40ساله میره سر یخچال و کابینت 

هر چی لازم باشه میخره ، زنش اصلا متوجه هم نمیشه(خانه دار هست)  

ما دقیقا بر عکس شماییم .. .تمام مسولیت های خونه گردن شوهرمه...اصلا نمیزاره من بفهمم چی تو خونه کمه یا چی زیاد... باور کن خودش مرتب همه خونه رو چک میکنه یخچال و کابینت ها رو که اگه چیزی کمه جبران کنه... همه مخارج خونه من حتی تاحالا یه بارم خرید نرفتم یه بارم قسط یا قبض پرداخت نکردم... به شوهرم که میگم چرا مسولیت به من نمیدی اینا وظایف خانم هاست...میگه نه من دلم میخواد تو ذهنت از همه چی آزاد باشه تمام تمرکزت بزاری برا درس خوندن حالا هم بچه داری و شوهر داری...