2737
2739
عنوان

اوتیسم 😥 خواهش می‌کنم بیاین کمک 🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 1273 بازدید | 114 پست
ببین حتما حتما شاغلی که نتونستی براش وقت بگذاری... ولی میگی زبان آلمانی و انگلیسی خب بچه یه جورایی ت ...

اره عزیزم من و همسرم شاغل هستیم بیشتر وقتا از مهد اومده خونه جایی نبردیم یعنی ممکنه تاثیر کم کاری ما باشه و علتش اوتیسم نباشه؟

کاش میشد سرنوشتو از سرنوشت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره عزیزم من و همسرم شاغل هستیم بیشتر وقتا از مهد نیومده خونه جایی نبردیم یعنی ممکنه تاثیر کم کاری م ...

ببین همینقدر میدونم که فقط صحبت کردن و دیر صحبت کردن دلیل بر اوتیسم نیست

اما اون پزشک چه علائمی دیده که شک به اوتیسم کرده چون اوتیسم به روابط اجتماعی حرکات کلیشه ای نگاه‌های چشمی لبخند زدن اولیه نوزاد ووو خیلی چیزا بستگی داره

خب اگه میتونی از مهد بیارش بیرون ملی براش وقت بگذار... البته اگه زندگیتون به کار کردن شما نیاز نداره.... چون من نمیدونم گااهی آدم مجبوره... اما در کل ما اساتیدم ن میگفتن تا 5 سالگی بچه رو در دامن مطلق مادر بزرگ بشه یعنی مهد و پرستار وو خوب نیستن قبل از اون... به جهات روانی بررسی شده این مساله... 

2731

بنظرم تنها راهش توسل به حضرت عباس وخداست من سه سال پیش همه ی دکترا بهم گفتن ام اس داری خیلی خیلی روزای بدی بود متوسل شدم بهشون می دونی وقتی رفتم ام آر آی برگشتم همه دکتر ها گفتن این می تونه فقط یک معجزه باشه که ام اس تو ازبین رفته کلا😢😍

😔5ساله توحسرتشم😔واسه مـ👧ـامــ👦ــان شدنـم🤰 میـشـه👨‍👩‍👧‍👦 یـه صـلـوات بـفـرستـیـن👶😢
ببین همینقدر میدونم که فقط صحبت کردن و دیر صحبت کردن دلیل بر اوتیسم نیست اما اون پزشک چه علائمی دید ...

نوزاد بود همیشه بهمون لبخند میزد حتی گاهی قهقه میزد 

راستش برام سوال شد چه علائمی پزشکتون دید که شک به اوتیسم کرد؟  

ببین بخاطر کرونا مجبور شدیم با برنامه اسکایپ تصویری چت کنیم خلاصه بچم بازی می‌کرد دکتر صداش کرد بهش گفت سلام پسرم رفت جلوی کامپیوتر بهش نگاه می‌کرد لبخند میزد جالب بود براش بعد از چند لحظه رفت سراغ بازی های دیگه دیگه ب حرف دکتر توجه نمیکرد مثلا دکتر میگفت مامانت کجاست بچم ب من نگاه می‌کرد  یا پرسید اسمت چیه جواب نداد خلاصه آروم نبود همش اینور اونور میرفت اخرشم حوصلش سر رفت دست منو گرفت ک بریم از اتاق بیرون چون تو مهد بودیم 

2738
بنظرم تنها راهش توسل به حضرت عباس وخداست من سه سال پیش همه ی دکترا بهم گفتن ام اس داری خیلی خیلی روز ...

منم فقط و فقط با توسل به ائمه تا حالا زندگیمو پیش بردم  تو چالش‌های مختلف اتفاقات عجیب... یعنی اگه رشته من از ائمه جدا بشه کلا داغون میشم چون زندگیم همش با اونا پیش رفته خدا رو هزاران هزار بار شکر همسرمم پایه است و اهل تمسخر و کوچک کردن و توهین به اعتقادات دینی نیست.  

پس مشکل چیه چه چیزی باعث شده ببریدش دکتر؟ و اینکه دکتر شک کنه؟ شاید دکترش کم سواده

دکتر نبردیم قرار بود بخاطر زبانش ک خوب بشه بهمون ساعت بیشتری بده ک بمونه کودکستان بخاطر اون گفت باید تصویری ببینم لازم هست یا نه بعد گفت مشکوک ب اوتیسم هس ببرین دکتر

ببین بخاطر کرونا مجبور شدیم با برنامه اسکایپ تصویری چت کنیم خلاصه بچم بازی می‌کرد دکتر صداش کرد بهش ...

خب شاید خطای پزشکی باشه... 

فرزندت اهل بیقراری نیست؟ حسهاش مثلا حسسساس باشه حسابی یا نه بر عکس محکم سرش بخوره به جایی بی تفاوتی میکنه؟ خودتون حس نمی‌کنید یه طوریه گاها مادر حس میکنه یه خلقهایی بچه داره که کلافه کننده ست.. از حرکات چرخشی خوشش نمیاد؟.... 

بنظرم تنها راهش توسل به حضرت عباس وخداست من سه سال پیش همه ی دکترا بهم گفتن ام اس داری خیلی خیلی روز ...

خدارشکر خ برات خوشحالم دعا کن بچه منم چیزیش نباشه😢😢🙏🙏🙏🙏

خب شاید خطای پزشکی باشه...  فرزندت اهل بیقراری نیست؟ حسهاش مثلا حسسساس باشه حسابیحس  یا نه بر عکس ...

حس هاش کاملا نرماله اصلا اونطوری نیست ک درد حس نکنه یا خ حساس باشه خیلییی نرماله تو این زمینه .از همچی خوشش میاد حالا می‌خواد بازی چرخشی باشه یا اینکه بازی های دیگه سرگرمش میکنه ثابت نیست

2706