2733
2739
عنوان

خواهشا هر چیزی رو باور نکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 999 بازدید | 79 پست
کنکور خیلی مهمه باور کن نمیدونی چی به سر ماها اومده تو این یک سال  با این همه استرس و فشار ....

میفهمم عزیزم ، خودمم کنکور دادم ، شوهرم روزی ۱۲ ساعت میخوند تا ارشد قبول بشه یه جای خوب ، سخته با سهمیه ای ها همکلاسی شد ولی خب صدای ما به جایی نمیرسه 

حداقل فعلا هرچیزی رو باور نکنیم روحیه مون خراب بشه 

همه به شوهر من میگفتن تا بچه های دانشگاه تهران و شریف موندن تو قبول میشی؟ همش مسخره میکردن 

آخرش شوهرم با رتبه دو رقمی قبول شد

دنیا جای موندن نیست همه مسافریم ارزش نداره همدیگه رو ناراحت کنیم خوشگل خانوم😘😘😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ادای دین ولی نه دیگه ۶۰ درصد ظرفیت علوم پزشکی بخدا این انصاف نیست! رتبه کشوری من پارسال ۳۰۰۰۰ رتبه د ...

فدات شما با این حرفا بیشتر عصبی میشی ، تلاش کن جزء اون ۴۰ درصد باشی ، دوستای شوهرم که همش معترض به سهمیه ای ها بودن اصلا وقت نداشتن درس بخونن چون همش دنبال اعتراض و ... بودن ولی شوهر من سخت تر درس خوند

پس شما بیشتر تلاش کن

ادای دین ولی نه دیگه ۶۰ درصد ظرفیت علوم پزشکی بخدا این انصاف نیست! رتبه کشوری من پارسال ۳۰۰۰۰ رتبه د ...

میگن سهمیه رقابتی اونا جداست. اینطوری نیست که جای ماها که سهمیه نداریم رو اونا بگیرن. و اگه قبول نشن اون صندلی سهمیه خالی می‌مونه.

فَقُطِعَ دَابِرُ الْقَوْمِ الَّذِينَ ظَلَمُوا وَالْحَمْدُ لِلَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ (سوره انعام/٤٥)🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر شوروی ریشه ی ظلم کمونیست ها رو از سر ما برداشتی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر منافق خطر حملات تروریستی رو از ما دور کردی. 🙏خدایا شکرت که با شعار مرگ بر صدام پوزه اون جلاد رو به خاک مالیدی. 🙏خدایا ما رو از ظلم آمریکا و تحریم و فشار حداکثری نجات بده 🙏به حرمت خون حاج قاسم که میدونم خیلی دوستش داری⁦❤️⁩... 🤲مرگ بر آمریکا🤲
2731
بله دیگه درامد ۶۰۰ میلیونی و .... تو فضای مجازی نباید خیلی به حرف ها اطمینان کرد

چیز عجیبی نیستش صاحب خونه ما  فقط تو شهر ما یه راسته خیابون به نامش هست که حداقل شامل ۴۰ تا خونه و ۶۰ و ۷۰ تا مغازه تجاری هست و تجاری ها ماهی ۱۵ اجاره میگیره خوابگاه داره کلی خونه تو بالاشهر تهران داره  تو شهرای دیگه هم داره کارخونه داره  الان هم داره یه بیمارستان شخصی برای پسرش میزنه که راضی بشه شاهزاده از امریکا تشریف بیاره ایران 

میشه واسه مامانم فاتحه یا صلوات بفرستین مامانم میشه منم ببری  پیش خودت بعد تو دنیا زیبا شدنی نیست 
واقعا انقدر عصبی شدم چند ماهه  خدا نذاره حق کسی ضایع شه🤲

الهی فدات آروم باش و تلاشتو بیشتر کن ، به این چیزا فکر نکن خدا خودش صداتو میشنوه ، مسئولین گوش ندارن بشنون اما الله سمیع بصیر

چیز عجیبی نیستش صاحب خونه ما  فقط تو شهر ما یه راسته خیابون به نامش هست که حداقل شامل ۴۰ تا خون ...

اخه اینجا میان جار میزنن مثلا خانم تاپیک میزنه دارمدتون چقدره بعضیا واقعا کم میگیرن بعد خانم میگه ۶۰۰ میلیون ما درامد داریم خب ادم پولدار باشه که نمیاد به همه بگه

2738
چیز عجیبی نیستش صاحب خونه ما  فقط تو شهر ما یه راسته خیابون به نامش هست که حداقل شامل ۴۰ تا خون ...

خب عشقم به نظر شما چنین شخصی وقت داره عضو نی نی سایت بشه و تا صبح تاپیک های متفاوت بزنه؟😂😂😂 ما نمیگیم نیست ، هست ولی اینجا نیست

این جا کشور گل و بلبل هست همه چیزا هم شایعه هستش 

مثلا دلار ۳۰ هزار تومنی شایعه هست

دنا ۵۰۰ میلیونی شایعه هست

یخچال ۶۰ میلیونی شایعه هست

بیکاری نصف جوانا شایعه هست

هر روز یه کارخونه ورشکست میشه شایعه هست

خط فقط ۹ میلیون شده حقوق قانون کار ۱۷۰۰ هزار تومن هست شایعه هست 

میشه واسه مامانم فاتحه یا صلوات بفرستین مامانم میشه منم ببری  پیش خودت بعد تو دنیا زیبا شدنی نیست 
خب عشقم به نظر شما چنین شخصی وقت داره عضو نی نی سایت بشه و تا صبح تاپیک های متفاوت بزنه؟😂😂😂 ما نم ...

نه عزیزم اصلا وقت نداره کارش فقط بخور بخور هست بر چی وقت داشته باشه 

ممنون عزیزم که دلداری میدی❤ادم بعضی وقتا نیاز داره😅❤🌹

فداتشم درکت میکنم ، خیلی خیلی سخته مخصوصا سرکوفت زدن اطرافیان 

من وقتی کنکور دادم فرهنگیان مجاز شدم ، همه شرایطم خوب بود رفتم حتی لباس خریدم واسه مصاحبه با لباس محجبه و ساده برم ، کلی برنامه ریزی کردم و حتی راجع به حقوقش کلی نقشه کشیدم

من و دوستم با هم مجاز شدیم من با رتبه زیر پنج هزار و اون با رتبه ۱۱ هزار ، اما یهو دیدم منو دعوت به مصاحبه نکردن چون ۲ ماه سنم بیشتر بود ولی دوستم با این رتبه دعوت شد  ، خیلی گریه کردم و به اماما گلایه کردم شب که خوابیدم، خواب دیدم جلو دانشگاه فرهنگیان بودم راهم نمیدادن و نمیذاشتن برم داخل رفتم التماس کردم یهو یه آقایی که مسئول اونجا بود بهم گفت خانوم گریه نکن به صلاحت نیست بیای اینجا برو روانشناسی بخون تو روانشناس خیلی موفق میشی و وضعت خوب میشه 

بعدش که بیدار شدم رفتم روانشناسی رو انتخاب کردم 

بسپار به خدا گلم

2706