2733
2739

چکار کنم شکمش خیلی راحت کار کنه همش زور میزنه گریه میکنه از دلدرد خوابش نمیاد خیلی قرمز میشه. چکار کنم 

من فقط دخترم دخترم دخترم‌دخترم‌ زندگیمه اول دخترم بعد برادرم بعد مادرم بعد خواهرم و پدرم رو دوست دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم نوزاد منم 45روزشه گلم ببر دکتر شربت نفخ و دل پیچه بده بهت... یا گرایپ واتر بده بهش خودتم چیزای ...

میدونم گه داره چیزای نفخ اصلا نمیخورم 

من فقط دخترم دخترم دخترم‌دخترم‌ زندگیمه اول دخترم بعد برادرم بعد مادرم بعد خواهرم و پدرم رو دوست دارم
2738
خب حتما یبوسته دیگه...دکتر ببرین

وقتی کارشو میکنه توش اب داره فک نکنم یبوسته

عزیزم نوزاد منم 45روزشه گلم ببر دکتر شربت نفخ و دل پیچه بده بهت... یا گرایپ واتر بده بهش خودتم چیزای ...

کدوم شربت براش بهتر موثره چه چیزایی میخوری 

وقتی کارشو میکنه توش اب داره فک نکنم یبوسته

نمیدونم دکتر باید تشخیص بده اما چون شیر خودتون رو میخوره دمنوش برگ سنا استفاده کنید....کار دفع رو راحت میکنه...اما باز هم مشورت کنید

2706