2733
2734

قطره چکونی تعریف نمیکنم 😉بچه ها همسایه مامانم عروسش دخترداداششه طبقه بالاخونش میشینه بعدیه روزمن داشتم میرفتم خونه مادرم عروسشون منودیدسلام کردوگفت هستی خونه مادرت کارت دارم منم گفتم اره گفت الان میام رفتم خونه مامانم که اومدوگفت شوهرش براش یه گوشی اندرویدخریده گفت بسته بلدنیستم بخرم بهم یادبده 

منم گفتم باشه بهش یادش دادم وگفتم اینطوری واونطوری خلاصه این رفت خونش وگذشت تاچندروزبعداومدم خونه مامانم همسایه مامانم اومدوبامن شروع کردبه دعواوجیغ جیغ گفتم چته چه خبره میگه خداازت نگذره برای عروسم گوشی بازی یاددادی رفته بایه پسره چت کرده 😨گفتم مگه من گفتم چت کنه میگه اگه بهش یادنداده بودی نمیتونست ازاین غلطاکنه منم گفتم من که ۱۲ساله گوشی دارم چرااینکارونمیکنم من مگه نت وبراش یاددادم گناه کردم مگه من گفتم بروباغریبه چت کن یابه شوهرت خیانت کنه میگه پسرم فهمیده میگه طلاقش میدم من ازتوشکایت میکنم 😏😏فکرکرده شهرهرته مقصرمنم یاعروسش آخه من چه میدونستم این عروس بی جنبه اش اینکارومیکنه دیگه کف دستم وداغ کنم به هیچکس کمک نکنم مادرمم ناراحت شده گفت گوربابای عروست وقتی دوروزنشده باگوشی رفته چت کرده خدامیدونه چه غلطای دیگه هم کرده تازه یکیش لورفته بچه هامن الان چیکارکنم ؟راستی عروسشم دیدم باکمال پررویی میگه گول خوردم 😠گفتم خیلی بیجنبه ای همچین بیخیاله انگارنه انگارش 😶

ياعلي والذی بعثنی بالحق نبیا واصطفانی بالرسالة نجیا ماذکرخبرناهذا فی محفل من محافل أهل الأرض و فيه جمع من شيعتنا ومحبينا وفيهم مهموم الا وفرج الله همه ولامغموم الاوكشف الله غمه و لا طالب حاجة الا وقضی الله حاجته فقال علی اذا والله فزنا وسعدوافی دنیا والاخرة ورب الكعبة

واست شر درست کردن

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آبش نبوده وگرنه شناگر ماهری بوده😐

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍
2731
واست شر درست کردن

چی بگم مامانم میگه چندباراومده گفته آدرس دخترت وبده شوهرم میگه بذاربیادمن میدونم چیکارکنم🤬

ياعلي والذی بعثنی بالحق نبیا واصطفانی بالرسالة نجیا ماذکرخبرناهذا فی محفل من محافل أهل الأرض و فيه جمع من شيعتنا ومحبينا وفيهم مهموم الا وفرج الله همه ولامغموم الاوكشف الله غمه و لا طالب حاجة الا وقضی الله حاجته فقال علی اذا والله فزنا وسعدوافی دنیا والاخرة ورب الكعبة

عزیزم الان مردم برای بیگناهی خودشون هرکار میکنن اصلا توجه نکن .برن شکایت کنن چیو میخوان شکایت کنن آخه .

در کوچه ام،در یک کوچه خلوت وبی کس راه میروم.بدون نگاه به پشت سر،درنقطه ای که راهم را تاریکی فرامیگیرد،گویی رویایی میبینم که درانتظارماست.آسمان سیاه با ابرهای خاکستری پوشیده شده.گویی رعد وبرق پنجره ی خانه هارانشانه گرفته.عالم وآدم درخوابند،فقط دو دوست بیدارند.یکی منم ودیگری پیاده روهای خلوت
2738
باورم نمیشه قرن ۲۱ هستیم 😑😑😑 

😶😶

میدونی ما ایرانیا مشکلمون اینه ک همیشه دنبال مقصریم. نه عزیزدلم شما اشتباهی نکردی و هیچ شکایتی نمیتو ...

اعصابم بهم ریخته واسه گندکاری یکی دیگه من بایدجواب پس بدم

بگو شکایتت رو ببر دادگاه دیگه نبینم بیای دم خونه ما پاچه ور کشی و واق واق کنی(دیح2الوگ ماندگار از بانو جاریه)

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
عزیزم الان مردم برای بیگناهی خودشون هرکار میکنن اصلا توجه نکن .برن شکایت کنن چیو میخوان شکایت کنن آخ ...

شوهرمم همین ومیگه

اعصابم بهم ریخته واسه گندکاری یکی دیگه من بایدجواب پس بدم

قرار نیس جواب پس بدی . بهش فکر نکن. من ناراحت شدم که چرا طرز فکرشون این مدلیه وگرنه برای شما مشکلی نمیتونن پیش بیارن

یه دختر ترک . سارای هستم 
بگو شکایتت رو ببر دادگاه دیگه نبینم بیای دم خونه ما پاچه ور کشی و واق واق کنی(دیح2الوگ ماندگار از با ...

۲۰ساله همسایه مادرم هستن الان عروسش یه دختر۷ساله داره چه میدونم چه مرگشه پولداروشوهرش خیلی ازخودش سرتره 

۲۰ساله همسایه مادرم هستن الان عروسش یه دختر۷ساله داره چه میدونم چه مرگشه پولداروشوهرش خیلی ازخودش سر ...

از بس بی جنبه بوده 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706