2733
2734
عنوان

جغدایه شبب

| مشاهده متن کامل بحث + 354 بازدید | 85 پست
شوهرم با خونوادش قهربودامشب رفته بود مذاکره یک‌ونیم برگشت تاالان داشت نتیجه ی کنفرانسش و تعریف میکرد ...

شوهرت نمیگه سیگار نکشسسسس

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه دو نفـــــــر کمکم کنن. سوال دارم⛔

جانم بپرسسس

⭐️هیچوقت دیوانه وار⭐️عاشق کسی نباش⭐️سعی کن صادقانه دوست داشته باشی⭐️تا اگر نامردانه رهایت کرد🌙تو ناعادلانه ویران نشوی . . .
2731
نه گلم با شیشه راحترم

😂😂😂😂ناس هم بیارم🙂

جانم بپرسسس

نی نی یار نیم ساعت پیش تاپیکم رو قفل کرد😂

چون داشتم چند نفرو تگ میکردم داخلش

که گزارش بزنن

الان چطور پاک میشه

میشه گزارش زد تاپیکو یا نه؟؟؟؟

اینه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3696108/عکس-عکس-های-خوشمزهدستور?postId=156827622

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2738
نه بابا پا به پای هم میکشیم.البته متاسفانه. خیلی دلم میحواد ترک کنم اما بخدا نمیشه سعی کردم.الانم حر ...

😐😐😑😑😑خدابهت کمک کنه 

نی نی یار نیم ساعت پیش تاپیکم رو قفل کرد😂 چون داشتم چند نفرو تگ میکردم داخلش که گزارش بزنن الان ...

نی نی یار تاپیکتو قفل کرده یا خودت؟

بفرما در خدمتیم

نه نه ممنون من فقز معتاد ایتترنت شدم 

خودت چرابیداری عزیزم

من خوابم میاد ولی یه ساعته دیگه باید راه بیفتم تو ماشین میخابم 

نی نی یار تاپیکتو قفل کرده یا خودت؟

نی نی یار قفلش کرد تک نکنم😁

روش نوشته قفل نی نی سایت

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2706