2737
2739
عنوان

ادامه بدم یا ندم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 764 بازدید | 108 پست
ربطی ب مدرسه بودن یا نبودن نداره خودمم پرستاری خوندم معدل بالا در آینده خیلی بهت کمک میکنه

از پرستارای بخش پرسیدم گفتن ملاک نیس، اگه ملاک بود الان همه بیکار بودن نمره آوردن به همی آسونیا نیس😂🤦‍♀️

اگر ارتباطت با این آقا ادامه داشت شاید متوجه شدی چرا نمیشه باهاش دوست معمولی بود عزیزم!

خب میشه شما دلایلشو بگین که زودتر متوجه بشم😁اگه دیدم واقعا بده میگم خواستگار برام اومده و یه جوری کلا تمومش میکنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دقت کرده باشی گفتم بخوای بیمارستان خوب بری خصوصی اینا وگرنه جنرالو ک همه میتونیم بریم

یکی از بهترین بیمارستانا میرم کارآموزی عزیزم اتفاقا شهرای بزرگ بیمارستانای دولتی‌شون حقوقشون خیلی خوبه😁والا من 17و18 رو از وقتی اومدم دانشگاه زشت میبینم نمیدونم چرا 😂🤦‍♀️

2728
خب میشه شما دلایلشو بگین که زودتر متوجه بشم😁اگه دیدم واقعا بده میگم خواستگار برام اومده و یه جوری ک ...

حسایی که بین یه دخترو پسر شکل میگیره هیچوقت بین دو تا هم جنس شکل نمیگیره!همین الانش از بعضی کاراش تعجب کردی!اینکه نکنه روت غیرت داره،یا اینکه چرا فلان کارو کرد!شما دختری عزیزم،ولی به جرات میتونم بگم نود و نه درصد آقایون هیچوقت به خانومها به چشم دوست معمولی نگاه نمیکنن،یا بهش حس پیدا میکنن یا برای رفع نیاز جنسی میخوانش!

ان شاءالله عاقبت به خیری برای همه،ان شاءالله هیییچکس از نعمت سلامتی محروم نشه و نباشه،ان شاءالله خوشبخت شدن همه،ان شاءالله عاشقا به عشقشون برسن و مجردا بهترین همسر نصیبشون بشه،ان شاءالله هیچکس از نعمت پدر یا مادر شدن محروم نشه
یکی از بهترین بیمارستانا میرم کارآموزی عزیزم اتفاقا شهرای بزرگ بیمارستانای دولتی‌شون حقوقشون خیلی خو ...

اینجا سمت ما بیمارستانای خصوصی معدل و دانشگاه تحصیل هم براشون مهمه و هم درامدشون بیشتره شمارو نمیدونم🙄

خدایا بر زبان ما "شکر" را جایگزین "ناله و غرغر" بفرما
حسایی که بین یه دخترو پسر شکل میگیره هیچوقت بین دو تا هم جنس شکل نمیگیره!همین الانش از بعضی کاراش تع ...

اگه غیرتی نمیشد راستش بیشتر تعجب میکردم چون از خانواده مذهبیه، اگه احساس کردم که احساس خاصی پیدا کرده پس سریع تمومش میکنم. 

2738
وقتی حضوری نمیشه ببینمش چی؟ 

خب عزیزم باید ببینیش

طرف با فامیل خودش ازدواج میکنه تازه میفهمه ایراد داره چ برسه فقط با اسمس

یه شرایطی رو فراهم کنید که بتونین همدیگرو ببینین

ممکنه مثلا بگه من خیلی ادم ارومیم فلان

ولی توحضوری حرف زدنش متوجه بشی اصن خیلی عصبیه لحن کلامش 

وخیلی چیزای دیگه

اگه غیرتی نمیشد راستش بیشتر تعجب میکردم چون از خانواده مذهبیه، اگه احساس کردم که احساس خاصی پیدا کرد ...

امیدوارم حق با شما باشه!ولی اگر حس یک طرفه ایجاد شد کار خوبی میکنی که تمومش میکنی گلم

ان شاءالله عاقبت به خیری برای همه،ان شاءالله هیییچکس از نعمت سلامتی محروم نشه و نباشه،ان شاءالله خوشبخت شدن همه،ان شاءالله عاشقا به عشقشون برسن و مجردا بهترین همسر نصیبشون بشه،ان شاءالله هیچکس از نعمت پدر یا مادر شدن محروم نشه
قشنگ از اولش ک گفتم معدل معلوم بود بهت برخورده قصد توهین نداشتم .موفق باشی عزیزم❤

والا برنخورده 😂🤦‍♀️چون همونجور که گفتم کلا 4 نفر بالای 18 و 6 نفرم بالای 17 میشن داخل کلاسمون بخاطر همینم خیلی برام اهمیتی نداره ملاکو گذاشتم بالای 16 و راضیم😁❤️❤️

2706