2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برای خودتون سبک و سنگین کنید ببینید اخلاقش چطوره کارش چطوره بعدم اوکی بدید یکی نیست این ...

اره دیگه.

حالا تو دیگه زیادی سبک سنگین نکن وگرنه به سن من میرسی هنوز مجردی. تجربه به من نشون داده همه یه جای اخلاقشون مشکل داره.

من اشنایی زیاد داشتم.

مثلا یکی درونگراست. یکی هیزه. یکی سرده.  هیچکی کامل نبود. برای همین سخت نگیر. 

اره دیگه. حالا تو دیگه زیادی سبک سنگین نکن وگرنه به سن من میرسی هنوز مجردی. تجربه به من نشون داد ...

بهترین خواستگارارو داشتم و خانوادم الکی رد کردن

خستم اینقدر ایراد الکی میگیرن 

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍
2738
عزیزم عرض کردم من خودمم اضافه وزن دارم . لاغری هم رومد نیس امادرستش اینه که چه زن چه مرد نه چاق باشه ...

یعنی تو زندگی کباب دنده رو از همه چیز بیشتر دوس داری؟؟؟؟🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔

😂😂😂😂😂😂😂😂

آقا
بهترین خواستگارارو داشتم و خانوادم الکی رد کردن خستم اینقدر ایراد الکی میگیرن 

خوب تو نباید به خانوادت این اجازه رو بدی.

بعدا همین خانوادت این تقصیر رو به گردن نمیگیرن باور کن. محکم وایستا جلوشون.

این یه واقعیته که سنت از 30 بگذره. خواستگارات کم میشه. یه دلیلشم اینه همه میگن مثلا دختره به این خوبی چه مشکلی داشت تا الان ازدواج نکرد میترسن بیان جلو. باور کن. نمیگم نداری 30 به بالا خواستگار ولی قشنگ  تعدادش یک سوم میشه

خوب تو نباید به خانوادت این اجازه رو بدی. بعدا همین خانوادت این تقصیر رو به گردن نمیگیرن باور کن ...

دیگه خستم از دستشون 

گفتم به جهنم هرکاری میخوان بکنن

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍
یعنی تو زندگی کباب دنده رو از همه چیز بیشتر دوس داری؟؟؟؟🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔 😂😂😂😂😂😂😂😂

نه من اون موقع که این اسم کاربری روگذاشتم دنده کباب خورده بودم😂 وگرنه دراصل عاشق جوجه کباب هستم 

من مطمئنم اگه یه روزی پولداربشم فرداش امام زمان ظهور میکنه وهمه چی صلواتی میشه!😏🤦
2706