2737
2739
عنوان

شکست عشقی

322 بازدید | 43 پست

منو عشقم خیلی وقته کات کردیم

امروز با ی پیج فیک رفتم ببینم بازم بهم فک میکنه یا ن🙂از عشق قبلیش برام حرف زد... گفت که چقد عاشقشه... 

فهمیدم تو این مدت هیچ نقشی تو زندگیش نداشتم... 

دارم دیوونه میشم 

خیلی برام سخته

اون منو زیر پاش له کرد😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

فوق تخصص رابطتون اومد

این اقا به درد شما نمیخوره

و شما حدودا باید 18سالت باشه

بااین احساسات و تفکر.

سوالی داشتید 

در خدمتم

🤍💜 هر آنکه جانب اهل خدا نگه دارد     خدایش در همه حال از بلا نگه دارد     حدیث دوست نگویم مگر به حضرت دوست     که آشنا سخن آشنا نگه دارد  🤍💜                                                                                                                                                                                              در رابطه با داستانم: با قلم نه چندان خوبم آمیخته با ناااگفته های تلخ و گفته های آمیخته با احساسات و نیم‌چه خلاقیت داستان سرایی ام ‌🤍          داستان رو قریب به دو سال پیش نوشتم به دیدگاه مقاله یا رمان یا غیره ... بخوانید.  درس عبرت و نکات مفید رو در ذهن بسپارید و تمام!!!   پس خواهشمندممم دوست عزیز و مهربانم از احساس ترحم و دلسوزی و گرفتن شماره و آیدی و ایمیل و عکس من و پیام های ترحم آمیز خودداری کنید !!!  چون هدف از نوشتن گذشته ها،جلب توجه و ترحم نبوده و از اینکه این حس رو به من القا نمیکنید ممنونم 💜!!    بعضی از کسایی که داستانم رو میخونن میخوان بدونن الان چطورم ! من خوبم بدنیستم! شما چطورید؟☺️   

گلم دوست بودید ازدواج که  نکرده بودی..مردا همینن عزیرم .شماهم چند وقت بگذره به حال خراب امشبت خندت میگیره کاری که من باگذشت چندین سال کردم وبه هماقتهایی که کردم میخندم 

🙊🙊🙊🙈🙈👀
2706