2737
2739
عنوان

خاك بر سرم كنن😭😭😭اشتباهي با اب نجوشيده شير خشك درست كردم

| مشاهده متن کامل بحث + 4904 بازدید | 34 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عمدی نبوده که ، اشکالی نداره ولی امکان دلدرد و اینها وجود داره ، آب بجوشون بریز فلاسک تا هر وقت خواس ...

بزارم ولرم شه بعد بريزم تو فلاكس؟

دخترمزندگيمه...👼🏻                  ٢/١٨ساعت ١١:٢٠دقيقه اولين نبضتو حس كردم😍خيلي ذوق كردم 😍١٧/٥هفته                     از مرحله ي بارداري به مرحله ي زايمان انتقال يافتم ٧/١

شير منو نميخوره بچه😔

دخترمزندگيمه...👼🏻                  ٢/١٨ساعت ١١:٢٠دقيقه اولين نبضتو حس كردم😍خيلي ذوق كردم 😍١٧/٥هفته                     از مرحله ي بارداري به مرحله ي زايمان انتقال يافتم ٧/١

عزیزم اگر چای ساز داری که خیلی راحته اگه هم نداری آبجوش بریز تو فلاکس 

همیشه هم اب جوشیده سرد شده بذار تو یه بطری شیشه ای کنار فلاکس یا چای سازت که تو شیشه شیرش سرد و گرم و قاطی کنی راحت باشی،

همیشه هم میخوای بری بیرون (سفر،مهمونی)تو کیفت یه فلاکس کوچک داشته باش با یه بطری فلزی برای آب جوشیده سرد

2738
شير منو نميخوره بچه😔

آخی عزیزم شاید فعلا فکش ضعیفه چند روز دیگه جون بگیره شاید بخوره

یه فلاسک کوچولو بگیر آب جوشیده ولرمو تو اون بریز استفاده کن

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️

از فیدینگ استفاده کن کم کم شیرتو میخوره بزن تو نت برات میاره طرز استفاده فیدینگ برای شیردهی 

اشکالی نداره اب رو بجوشون بزار خنک بشه بریز رو دستت گرم باشه بریز تو فلاکس 

خیال کن که غزالم بیا و ضامن من باش  
بزارم ولرم شه بعد بريزم تو فلاكس؟

اره عزیزم من اوایل دوتا فلاکس داشتم یکی اب سرد یکی گرم ک ولرم بدم بهش بعدا دیگه یکی شد حتی شبا دوتا شیشه و فلاسک اب میزاشتم بالای سرم نصف شب براش شیر میدرستیدم ک نخام پاشم فلاکس من کنار قوطی شیر خشک تکون نمیخورد تا دوسالگی اشکال نداره ولی دیگه نده حواست جمع کن

به نظرت دو روز تایم کمی نیست برای کم آوردن،؟؟؟؟!!! من چندین روز تلاش کردم تا بالاخره سینم  گرف ...

عزيزم دكتر رفتم

طبق دستور پزشك شير ميدم

شير من براش كافي نيست

از گرسنگي زياد زردي بدنش خيلي بالا رفته بود

نفخ شديد كرده بود از اينكه همش سينمو مكيده بود و چيزي نيومده بود

2706