2733
2739
عنوان

چرا خدا به من دختر نداد

| مشاهده متن کامل بحث + 7782 بازدید | 108 پست

مثل خواهر.من با این تفاوت که خواهرم دو تا خواهر داره و اینکه خودش دیگه نمیخواد بچه دار شه.ولی شدیدا دختر دوست داره

ولی خدا رو چه دیدی شاید عروسای خوبی نصیبت بشه

پسر گلم👦 دختر نازم👧 مامان و بابا عاشقتونیم.❤💙میشه با دلای پاکتون برای سلامتیمون و رسیدن به آرزوهامون از ته دلتون دعا کنین؟!!🙏😇ما چهار تایی خوشبخت ترینیم😍

نه چرا تنها باشی خدا رو داری و خانواده ات رو اتفاقا من دوست دارم دومی هم پسر باشه احساس تنهایی هم نمی کنم 

پسرم امیررضا و دخترم آیسان نفسهای من و باباشون هستن  خدا جونم حفظ شون کن برامون آمین  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خدا مصلحت هرکسی رو خوب خوب میدونه 

تو قران اومده: به هر که بخواهیم دختر و هر که بخواهیم پسر و هر کسی را بحواهیم عقیم میگردانیم و هر کس را که بخواهبم در یک شکم پسر و دختر 

پس اصلن غصه نداشته باش 

راحت بگیر بخواب 

ان شاءالله دوتا عروس درجه یک لاکچری نصیبت بشن

والا من که ندیدم

چون شما ندیدی دلیلی بر اینکه وجود نداره نیست

اتفاقا من عروس خیلی خوب زیاد دیدم

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2738

عزیزم خودتو ناراحت نکن خداروشکر کن بجه هات سالمن

من امروز سونو دادم گفت جنین مغزش یع کم ورم داره 😔همش تو فکرشم اینکه چی میشه،والا جنسیت مهم نیس فقط سلامتی

❤️تو آن بلای قشنگی😍که آمدی به سرم❤️
یعنی میشه والا تو نی نی سایت یه باره ناامید میشم

چرا نمیشه....انتخاب درست داشته باشن پسرات انشاالله میشه

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

چرا انرژی منفی می‌فرستی به آینده‌ت؟ خواهر من مگه از فردا صبحتم خبر داری؟

دختر دار نشدنت ده ‌هااااااا دلیل میتونه داشته باشه که مطمئنم که از همه‌ی ما بهتر اونا رو میدونی
الان احساساتی شدی...  
خدا پسراتو حفظ کنه... سایه‌ت بالا سرشون مستدام باشه
فکر آینده نباش
زندگی فقط همین ثانیه ست که توش داری نفس میکشی

2706