2733
2739
عنوان

🚫کاربر مرد🚫بحث راجع به موضوع تاپیک آزاد=(بحث و تبادل نظر آزاد)

| مشاهده متن کامل بحث + 1293 بازدید | 125 پست
اومدم ازتون بابت تاپیکی که نی نی یارو تگ کردین تشکر کنم و برم🙏 موفق و شاد باشید

انجام وظیفه بود.

وظیفه ی تمام کاربراس ک دربرابر چنین موارد غیراخلاقی واکنش نشون بدن

ولی متاسفانه ب جای واکنش،از تاپی استقبال هم میکنند!!

🚫کاربرمرد🚫خیلی مواظبم تو چ تاپیکایی حضور داشته باشم اگر در تاپیک غیرمرتبطی آنلاین بودم ممکنه حواسم نبوده باشه که محض اینکه مطلع بشم خارج میشم%👈در تاپیکهایی با مضامین مشاوره،سوالات حقوقی،سوال درباره ی قرص و داروها در خدمتم و اگر جایی ببینم که نظر و اطلاعات من بدرد کاربر میخوره دریغ نکرده و راهنمایی میکنم🌹توجه داشته باشید که این سایت محدودیت جنسی نداره شما در بدو ورود دو گزینه رو مشاهده میکنید۱مردهستین یا زن این یعنی هردو هم اقا و هم خانم میتونن حضور داشته باشن محتوای ۸۰ درصد از تاپیک هام ربطی به اسم سایت نداره و هم اقایون و هم خانما میتونن تبادل اطلاعات داشته باشند و استفاده ببرند🚫توجه داشته باشید هیچگونه درخواست دوستی پذیرفته نمیشود و سوالات شما صرفا در تاپیکاها پاسخ داده میشود 🚫   🚫هرگونه بی احترامی و فحاشیه بی دلیل و صرفا بخاطر فعالیت ما در سایت در صورتیکه سایت این اجازه رو به ما داده فورا گزارش داده میشود🚫   الحمدالله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته امیرالمومنین و اولاده المعصومین(ع)🍃   #ما_ملت_امام_حسینیم♥️
چ انقلابی در ذهن حضرتعالی رخ داد که با این موضوع دیگه مشکلی ندارید؟

😂

فقط بیخیالتون شدم همین

قبلاً هر کاربر مردی میدیدم باهاش دعوا داشتم الان سعی میکنم کاریتون نداشته باشم البته تا جایی که نرید رو اعصابم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درخدمتم بفرمایید

متشکرم و پوزش ، الان امضای شما رو دیدم

سوال پیچیده ای نبود، در خصوص تصاویر اینستاگرام مشکل داشتم، اما با توجه به دیدگاه ها و سن و سال برخی دوستان و احتمال سو استفاده تصور می کنم بهتر هست به صورت عمومی مطرح نکنم و خصوصی هم که امکان پذیر نیست.

باز هم از لطف شما متشکرم.

زمانی رو که در این وب سایت صرف تعاملات اجتماعی می کنم، زکات دانش و تجربه ای هست که در طول سال ها جمع آوری کردم و امیدوارم برای دیگران مفید باشه.        امیدوار هستم و توکلم به خداوند هست که صحبت نسنجیده ای نکنم که باعث آزرده شدن کسی بشه و اگر خدای نکرده چنین حرفی زدم، بدونید که هدفمند و آگاهانه نبوده و من رو به بزرگواری خودتون ببخشید.           لطفا اگر کامنت من برای شما مفید هست، برای ظهور حضرت صاحب الامر (عج)، شادی روح مادرم و مشکل بزرگی که در محل کارم دارم یک صلوات مرحمت بفرمایید.

یارفیق من لا رفیق له

💚اللهم عجل الویک الفرج💚 ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍(اینم برای اونایی که اعتقاد ندارن بله ۹۹/۹/۹براتون ریدن)😂😂😂اگه امکانش هست برای گره گشایی مشکلاتم برام صلوات بفرستین❤اینم میگذرد غمی نیست😔(خدایا مواظب رفیقم باش برام خیلی عزیزه)شروع رژیم کالری شماری با دوستانه خوبم😍ممنون از یاسی جونم شروع رژیم از۹۹/۸/۳۰ با وزن۸۰ کیلوهدف اول:۷۵ هدف دوم:۷۰ هدف سوم:۶۵ هدف چهارم :۶۰😍
2731
اولین کاربر مرد محترم تو نی نی سایت  وواااااووو

اینطور نیست

برادران زیادی حضور دارند ک بسیار فهمیده و محترم هستند

🚫کاربرمرد🚫خیلی مواظبم تو چ تاپیکایی حضور داشته باشم اگر در تاپیک غیرمرتبطی آنلاین بودم ممکنه حواسم نبوده باشه که محض اینکه مطلع بشم خارج میشم%👈در تاپیکهایی با مضامین مشاوره،سوالات حقوقی،سوال درباره ی قرص و داروها در خدمتم و اگر جایی ببینم که نظر و اطلاعات من بدرد کاربر میخوره دریغ نکرده و راهنمایی میکنم🌹توجه داشته باشید که این سایت محدودیت جنسی نداره شما در بدو ورود دو گزینه رو مشاهده میکنید۱مردهستین یا زن این یعنی هردو هم اقا و هم خانم میتونن حضور داشته باشن محتوای ۸۰ درصد از تاپیک هام ربطی به اسم سایت نداره و هم اقایون و هم خانما میتونن تبادل اطلاعات داشته باشند و استفاده ببرند🚫توجه داشته باشید هیچگونه درخواست دوستی پذیرفته نمیشود و سوالات شما صرفا در تاپیکاها پاسخ داده میشود 🚫   🚫هرگونه بی احترامی و فحاشیه بی دلیل و صرفا بخاطر فعالیت ما در سایت در صورتیکه سایت این اجازه رو به ما داده فورا گزارش داده میشود🚫   الحمدالله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته امیرالمومنین و اولاده المعصومین(ع)🍃   #ما_ملت_امام_حسینیم♥️
انجام وظیفه بود. وظیفه ی تمام کاربراس ک دربرابر چنین موارد غیراخلاقی واکنش نشون بدن ولی متاسفانه ب ...

همین که احساس مسئولیت کردید یک دنیا ارزش داره

مرسی 🙏

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2738

موضوع تاپیکتون خیلی ب امضای من و حال و روز این دوهفته ای که بهم گذشته مرتبطه کارم شده ای کاش و اگر گفتن ....ولی افسوس افسوس 😔😔😔😔😔😔😔😔 

1399.9.9 برادرم ازاون جهنم برگشته و آرامش به قلب خانوادم برگشته خدایا تنها کسی ک میتونه دست برادرمو بگیره تو هستی ازت خواهش میکنم به قلب شکسته مادرم نگاه کن دست نوازش پدر رو ندیده و داغ مادر دیده خدایا به بزرگیت قسم نزار داغ اولاد ببینه اگه میخوای ببری منو قربونیه خانوادم کن نه برادرمو 😔😔😔😔😔😔😔❤ انشالله همه ب آرزوهامون برسیم❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
اینطور نیست برادران زیادی حضور دارند ک بسیار فهمیده و محترم هستند

من زیاد نیست که عضو شدم اطلاع چندانی ندارم ولی خب از 10 تا مردی که اینجا دیدم یکی دوتاشون خوب بودن بقیه کلا مریض

متشکرم و پوزش ، الان امضای شما رو دیدم سوال پیچیده ای نبود، در خصوص تصاویر اینستاگرام مشکل داشتم، ا ...

خواهش میکنم

پاینده باشید

2706