2737
2739
عنوان

خواستگار بزرگتر از خودم

| مشاهده متن کامل بحث + 1191 بازدید | 117 پست
حالا جانی دپ و نمیدونم چه کارایی کرده تو این رابطه. ولی کار بدی که امبر هرد کرد این بود که اومد گند ...

جانی هیچکاری نکرده بود

همه دوستای خود امبر اومدن تو دادگاه بر علیه اش شهادت دادن!

وکلای امریکاییش استعفا دادن!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب اخه اون دیگه کم کم سنش داره از ازدواج میگذره نمیتونه خیلی صبر کنه به قول خودش تا الان خیلی هم دیر ...

نه ربطی نداره هر موقع بخواد میتونه

ولی برای شما خیلی زوده عزیزم

اگر انقدر مصری حتما با مشاور صحبت کن

شاید مناسب هم باشین

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
16سال زیادنیست فقط ممکنه طرزفکرتون به هم نیاد

خب میدونی همه چیزش خوبه فقط اینکه من خیلی شیطونم و اون ارومه بدیش اینه و اینکه زیادی باکلاسه من زیاد حوصله این کارا رو ندارم دوس دارم راحت باشم همینا برام سخته

2728
خب اخه اون دیگه کم کم سنش داره از ازدواج میگذره نمیتونه خیلی صبر کنه به قول خودش تا الان خیلی هم دیر ...

چی بگم...این همه صبر کرده یکی دو سال دیگه هم صبر کنه چیزی نمیشه واقعا...این چیزا رو باید با دل راحت و تو زمان طولانی بهشون فکر کرد. باور کن نمیخوام ناامیدت کنم اما آدم مخصوصا تو این سن تو مدام در حال پوست انداختنه. مدام باوراش تغییر میکنه خودش رسد میکنه. اونی که با فکر الانت جذابترین آدم جهانه شاید دو سال دیگه اصلا معمولی هم به نظر نیاد. ازدواج باید تو سنی باشه که یکم آدم به ثبات رسیده باشه. و فکر نکن این توهین به توئه. این اقتضای این سن و ساله. امیدوارم بهترین تصمیمو بگیری 😘

اول اولش اسمم کمانچه بود، هر بار اکانتمو از دست دادم یه "ا" بهش اضافه کردم و هیچکس نمی‌دونه چقدر " ا" ی دیگه به این اسم اضافه میشه تو روزهای فردا‌... راستش چون بلد نیستم با اندیشه‌های تاریک کنار بیام! ولی هنوز معتقدم: " به جای نفرین به تاریکی، میشه شمعی روشن کرد..."🌱💜
بعد تو فک میکنی دکترا بگیری هنوز همون دختر 18 ساله ای یا انقد پخته شدی که به ایشون نگاه میکنه میبینی ...

من همیشه دوس داشتم همسر ایندم ویژگی ایشون رو داشته باشه فقط مشکل فاصله سنیه

انقد بهش اینجوری گفته بود الان خودشو کرده مثل سیخ انقد لاغر شده😢😢😢 نگا کن

هیکلش خوب شده😍😍

ولی چهرش شکسته شده 

حتی ب نسبت سنشم حساب کنی نباید اینقد زود پیر میشد😢

اگه من همش می رقصم اگه من همیشه مستم از کار دنیا می ترسم😄
2738
خودت باید ببینی چند چندی وحتما مشاوره بری من تو دور وبرم دیدم بااین مدل اختلاف سنی چند مورد البته ا ...

اره همه اینارو مطمئنم میذاره چون خودش از من بیشتر دوس داره که یه خانم شاغل باشه و ازادنه تصمیم بگیره و.. 

چی بگم...این همه صبر کرده یکی دو سال دیگه هم صبر کنه چیزی نمیشه واقعا...این چیزا رو باید با دل راحت ...

به علاوه که حتی اگه به بچه هم فکر کنی سن تو مهمه اگه بخوای باردار شی. ایشون یکی دو سال اینور اونور توفیری نداره. هر چند خانوما ام خیلیاشون الان تو سنای بالا باردار میشن.

اول اولش اسمم کمانچه بود، هر بار اکانتمو از دست دادم یه "ا" بهش اضافه کردم و هیچکس نمی‌دونه چقدر " ا" ی دیگه به این اسم اضافه میشه تو روزهای فردا‌... راستش چون بلد نیستم با اندیشه‌های تاریک کنار بیام! ولی هنوز معتقدم: " به جای نفرین به تاریکی، میشه شمعی روشن کرد..."🌱💜
هیکلش خوب شده😍😍 ولی چهرش شکسته شده  حتی ب نسبت سنشم حساب کنی نباید اینقد زود پیر میشد😢

امبر اینجوری شکسته اش کرد

سال ۲۰۱۶ شبیه یه مرد ۴۰ ساله بود

در عرض ۴ سال انقد شکسته شد. 

اره همه اینارو مطمئنم میذاره چون خودش از من بیشتر دوس داره که یه خانم شاغل باشه و ازادنه تصمیم بگیره ...

بهتر بری مشاور، ولی سنت کمه شاید از روی هیجانات تصمیم بگیری مشاور راحت تر راهنمایی میکنه 

هیچی نمیدونم چی شده یهو همه پولدار هجوم آوردن اونایی که برای ازدواج نبود رد کردم اونایی هم که ازدواج ...

یعنی فقط قانون جذب بوده؟

راستشو بگو😁

اگه من همش می رقصم اگه من همیشه مستم از کار دنیا می ترسم😄
2706