2737
2739
مشهد که از قرمز هم رد کرده.نه بابا مدیر اینا نزدیک بود منو قورت بده که گفتم آنلاین کنین

خدا لعنتشون کنه .. بچه ها روکردن موش ازمایشگاهی ... تورو خدا نفرست بچه تو .. الهی امام رضا محافظ این طفل های بی گناه باشه .... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مشهد که خیلی وضع خرابه راستی حرم بازه

باور میکنی خبر ندارم از حرم.از پارسال که کرونا شروع شد شاید پنج یا شش بار رفته باشم بیرون واسه خرید اجباری لباس بچه هام.خونه مادرم که نزدیکمه هم دیر به دیر میرم.حرم همون اوایل که باز شد چند باری اونم از داخل ماشین زیارت میکردیم.الان دیگه خبر ندارم بازه یا نه

2728
باور میکنی خبر ندارم از حرم.از پارسال که کرونا شروع شد شاید پنج یا شش بار رفته باشم بیرون واسه خرید ...

عزیزدلم دلم تنگه حرمه خیلی ما سالی دوبار میومدیم امسال جای حرم خیلی خالیه برامون

خدا لعنتشون کنه .. بچه ها روکردن موش ازمایشگاهی ... تورو خدا نفرست بچه تو .. الهی امام رضا محافظ این ...

اینا اولش با دعوا پریدن به من که نمیشه بچه کلاس اول ، بعد هم که اصرار کردم گفتن به ما مربوط نیست خودت می‌دونی بفرستی یا نه.ولی خب منم چکار کنم وقتی معلمش آنلاین درس نمیده. اصلا موندم بخدا .معلمش هم که پرسیدم چکار کنم ،میگه آموزش شما با من زمین تا آسمون فرق می‌کنه.خودش حاضر نیست آنلاین درس بده.حاضر هم نیست توضیح بده من چکار باید بکنم

2738
عزیزدلم دلم تنگه حرمه خیلی ما سالی دوبار میومدیم امسال جای حرم خیلی خالیه برامون

منم همین طور. انشالله این ویروس لعنتی نابود بشه و همه آرزومندا از جمله شما بتونید بیاید زیارت.من هم اگه لایق بودم و رفتم از نزدیک براتون دعا میکنم🌹

2706