2737
2734

سلام من لیسانس مهندسی دارم و قصد دارم برای ارشد سال بعد مدیریت بخونم ولی توی انتخاب رشته موندم. بازارکار خیلی خیلی برام مهمه. اصلا به همین دلیل دارم برای ارشد تغییر رشته می دم.

برای استخدام ارگان های دولتی به نظرتون مدیریت مالی بهتره یا صنعتی یا بازرگانی؟

ممنون می شم راهنمایی کنید.

👈عشق مال بچه هاست. من قلبمم مغز داره👉

مدیریت اداری بیمه بانکداری

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مالی یا صنعتی . اگه از مهندسی میای خب MBA بخون خیلی بهتره که.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
@اوپرا     سلام ببخشید مزاحم شدم توی یکی از تاپیکا دیدم توی مقطع ارشد تغییر رشته دادین ب ...

سلام من ارشد ام بی ای خوندم و از بازار کار دولتی اصلا خبر ندارم 

ولی کلا در حیطه مدیریت باید مهارت های زیاد داشت و به سایر مباحث خارج رسته هم مسلط بود 

😁
خواهرم ارشد بازرگانی از یه دانشگاه دولتی داره سالهاست بیکاره دو بار قبول شد ولی تو اخرین مرحله با پا ...

یعنی واقعا هیچ شانسی واسه استخدام بدون پارتی نیست؟😔

2740

سه تاشون تقریبا مثل هم هستن،معمولا برای اون شغل محل استخدامی ،مدیریتها (بازرگانی،مالی،دولتی)در کنار هم میان،واسه اطلاع بیشترتون دفترچه ازمون استخدامی امسال رو توی سایت سنحش نگاه کنید

پسر هستم
یعنی واقعا هیچ شانسی واسه استخدام بدون پارتی نیست؟😔

برای خواهرم که نبود سال ۹۰ فارق التحصیل شده الانم دیگه زیاد شرکت نمیکنه وقتی یه نفر میخوان یا شرایط سنیش نمیخوره متاسفانه

مالی یا صنعتی . اگه از مهندسی میای خب MBA بخون خیلی بهتره که.

MBA خیلی رشته تاپ و بین رشته ای هستش و بیشتر به درد مهاجرت یا سرمایه داری می خوره نه منه بیکاره دربدر کار

تازه شنیدم سطح زبان خیلی بالایی هم می خواد.

سلام من ارشد ام بی ای خوندم و از بازار کار دولتی اصلا خبر ندارم  ولی کلا در حیطه مدیریت باید م ...

مهارت در چه زمینه ای؟ مباحث خارج از رشته دقیقا منظورت چیه عزیزم؟

ممکنه یکم دقیق تر توضیح بدی؟ ممنون می شم

MBA خیلی رشته تاپ و بین رشته ای هستش و بیشتر به درد مهاجرت یا سرمایه داری می خوره نه منه بیکاره دربد ...

شما مطمئن باش پارتی دارا رو بدون ازمون بردن خیالت راحت اگه خوب بخونی قبولی

بنظرم مدیریت دولتی بخون

لیسانست چیه

خداوند کرم ابریشم را به پروانه🍄دانه ی شن را به مروارید🍄تکه زغالی را به الماس تغییر میدهد🍄اگر زمان به سختی گذشت🍄و تحت فشار بودی 🍄او بر روی تو نیز کار میکند ...
2706