2737
2739
عنوان

برای استخدام دولتی رشته مدیریت مالی بهتره یا صنعتی و بازرگانی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6775 بازدید | 33 پست
سه تاشون تقریبا مثل هم هستن،معمولا برای اون شغل محل استخدامی ،مدیریتها (بازرگانی،مالی،دولتی)در کنار ...

خب مالی از دولتی خیلی سخت تره. اگر اینجوریه که دیگه چرا باید کسی سختی مدیریت مالی رو به جون بخره؟

👈عشق مال بچه هاست. من قلبمم مغز داره👉
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما مطمئن باش پارتی دارا رو بدون ازمون بردن خیالت راحت اگه خوب بخونی قبولی بنظرم مدیریت دولتی بخون ...

لیسانسم مهندسی برق ولی چون خانمم بازار کار افتضاحی داره.

هرچی هم توی دفترچه امسال نگاه کردم مدیریت خیلی بیشتر می خواستن به نسبت MBA. رشته ی سخت تر و کم شانس تری برای استخدامه به نسبت مدیریت.

لیسانسم مهندسی برق ولی چون خانمم بازار کار افتضاحی داره. هرچی هم توی دفترچه امسال نگاه کردم مدیریت ...

بله درسته ولی خب مدیریت تعدادشون خیلی زیاده دیگه

باید خیلی خوب بخونی تا قبول بشی

بعدشم من همسرم به واسطه همین ازمون استخدامی الان کارمند شده پس نگران نباش

خداوند کرم ابریشم را به پروانه🍄دانه ی شن را به مروارید🍄تکه زغالی را به الماس تغییر میدهد🍄اگر زمان به سختی گذشت🍄و تحت فشار بودی 🍄او بر روی تو نیز کار میکند ...
2728
بله درسته ولی خب مدیریت تعدادشون خیلی زیاده دیگه باید خیلی خوب بخونی تا قبول بشی بعدشم من همسرم به ...

کار باشه براش چشم من خوب می خونم. همسرتون چه سالی استخدام شدن؟ جدیدا؟

اگر قدیم استخدام شدن که قدیم وضع خیلی متفاوت بود.

کار باشه براش چشم من خوب می خونم. همسرتون چه سالی استخدام شدن؟ جدیدا؟ اگر قدیم استخدام شدن که قدیم ...

93

کار هست فقط باید بخونی خوب

امیدوارم بهترین شغل قسمتت بشه

خداوند کرم ابریشم را به پروانه🍄دانه ی شن را به مروارید🍄تکه زغالی را به الماس تغییر میدهد🍄اگر زمان به سختی گذشت🍄و تحت فشار بودی 🍄او بر روی تو نیز کار میکند ...
MBA خیلی رشته تاپ و بین رشته ای هستش و بیشتر به درد مهاجرت یا سرمایه داری می خوره نه منه بیکاره دربد ...

بنظر من تو همینجا هم میشه باهاش کار کرد ولی خب اگه فقط دنبال استخدام دولتی هستی برو مدیریت مالی. حالا چرا با رشته خودت فرهنگیان شرکت نمیکنی؟

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
مهارت در چه زمینه ای؟ مباحث خارج از رشته دقیقا منظورت چیه عزیزم؟ ممکنه یکم دقیق تر توضیح بدی؟ ممنون ...

زبان انگلیسی 

حقوق و مزایا

قانون کار 

قانون های بازرگانی 

بازاریابی و استراتژی

توی اینا باید اطلاع خوبی داشته باشید 

😁
2740
خب مالی از دولتی خیلی سخت تره. اگر اینجوریه که دیگه چرا باید کسی سختی مدیریت مالی رو به جون بخره؟

شاید برای بعضی از شغلهای خاص مثلا یکی از اینا رو اعلام نیاز کنن،پایه این رشته ها یکی هست و واسه همه شغلهایی که میخوان کاربرد داره،بنظرم مسئولینی که این رشته ها رو واسه این شغلها انتخاب میکنن زیاد با دقت به اینکه این رشته باید اضافه بشه یا کم بشه توجه نمیکنن ،چون که خودم رشته اقتصاد هستم و میبینم توی این ازمونها در کنار بقیه رشته ها بارها شده رشته منو نمیخوان گاهی فکر میکنم میگم مگه اینا یادشون میره چنین رشته ای هست و شبیه بقیه اون رشته هاست، معمولا توی این سالها که من دیدم واسه آزمون های استخدامی بانکها و ادارات مختلف مدیریتها اکثرا در کنار هم اومدن ،و همه مدیریتها رو میخواد و همینطور حسابداری در کنار مدیریتها بوده.گاهی هم اگر یادشون باشه اقتصاد

پسر هستم
93 کار هست فقط باید بخونی خوب امیدوارم بهترین شغل قسمتت بشه

عزممو جزم کردم چون واقعا باید برم سرکار.

ممنونم عزیزم به همچنین💗💖

بنظر من تو همینجا هم میشه باهاش کار کرد ولی خب اگه فقط دنبال استخدام دولتی هستی برو مدیریت مالی. حال ...

فرهنگیان فقط از علوم تربیتی و رشته ای آموزش می گیره. تا حالا ندیدم از مهندسی برق نیرو بگیره. حداقل توی دفترچه امسال نبود.

ممنونم از راهنماییت عزیزم.

فرهنگیان فقط از علوم تربیتی و رشته ای آموزش می گیره. تا حالا ندیدم از مهندسی برق نیرو بگیره. حداقل ت ...

هنر آموز الکترونیک بر می داره. معلم هنرستان میشی خواهش میکنم. موفق باشی. 

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
شاید برای بعضی از شغلهای خاص مثلا یکی از اینا رو اعلام نیاز کنن،پایه این رشته ها یکی هست و واسه همه ...

یعنی الان مدیریت مالی که سخت تر و محاسباتی تر از مدیریت دولتی هست، برای استخدام در یه رده ست؟

هنر آموز الکترونیک بر می داره. معلم هنرستان میشی خواهش میکنم. موفق باشی. 

بومی برمی داره عزیزم. که توی شهر من امسال نمی خواست.

🧡

2706