2737
2734

یا هرشخصی ک بتونه کمکم کنه بدونم ب چی علاقه دارم و یا استعدادشو

😐خودم نمیدونم و واقعا اذیتم از این موضوع

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چند سالته رشتت چیه 

۲۰ تجربی خوندم دانشگاه نرفتم هنوز خیر سرم میخوام برم موندم چی بخونم

برام دعا کنید مهربونا ب بد مشکلی گرفتارم:)دعا کنید ابروی من و خانوادم حفظ بشه چون کسایی هستن ک میخوان ابرومو ببرن.دعا کنید مشکلم حل شه و این ادما کاراشونو تموم کنن تا منم ی نفس راحت بکشم
2738
من یه روانشناس خیلی خوب میشماسم خودمم میرم پیشش کارش عالیه خواستی بهم پیام بده بهت معرفی کنم

حضوری؟نمیتونم تلفنی باهاشون حرف بزنم؟

تو رو خدا اگ راسته بگو 

من اگ پولشو داشتم ک خودم میرفتم لطفا اگ واقعیه بگو

حضوری؟نمیتونم تلفنی باهاشون حرف بزنم؟ تو رو خدا اگ راسته بگو  من اگ پولشو داشتم ک خودم میرفتم ...

آنلاین هم وقت میده ولی مجانی نیست که ! باید ویزیت بدی مگه رایگانم دارین اصلا؟

منتظر نینی خوشگلمونیم 😍
آنلاین هم وقت میده ولی مجانی نیست که ! باید ویزیت بدی مگه رایگانم دارین اصلا؟

نه میدونم رایگان نیست!منظورم این بود ک روانشناس واقعی باشه نه تبلیغ