2733
2734

سلام مادرای نازنین

تختخواب گهواره ای کوچکتر از تختخوابای معمولی کودک هست

میخوام تخت گهواره ای بگیرم چون به نظرم جمع و جورتر از تختای معمولیه. یکی میگفت اونا حداکثر تا 1 سال مناسبه. زود کوچک میشه

بچه مم درشته هاا

من نوزاد نوجوان گرفتم ، گهواره ای بود نوزادش ، دخترم تا 4سالگی میخوابید ، دختر دومی که به دنیا اومد نوزادو جدا کردم گذاشتم برا کوچیکه ، نوجوانش موند برا دختر بزرگه ، خیلی اقتصادی شد برای من ...

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگر منظورت تخت كنار مادر هست بستگي به بچه داره ، دختر من تا ٣ ماهگي بيشتر نخوابيد جاش انگار تنگ بود وسط خواب بيدار ميشد ولي پسرم داخل همون تخت تا ١٣ ماهگي خوابيد و هر چه قدر هم اينور و اونور ميخورد بيدار نميشد .

2740

من تخت کنار مادر گرفتم که حالت گهواره ای بود ،  تا ۴ ماهگی موند فقط . اونم تو بغل میخابید بعد میزاشتیم توش بعده اون اینقد تکون میخورد و دست و پاشو باز میکرو همش دست و پاش میخورد اینور اونور . دیگه نموند . ننو سفارش دادم پارچه ای . توی اونم اصلا نموند . شبا میزارم تو اتاق تو تخت خودش ، گریه میکنه نمیمونه . عادت کرده به تخت ما . پدرشو انداخته بیرون . من و اون رو تخت دونفره میخابیم . تخت خواب گهواره ایش خیلس زود کوچیک شد براش با اینکه خودشم ریزه میزه هست 

دختر من تازه 15روزش رو تخت کنار خودم میخوابه برا اتاقش تخت نوزاد نوجوان گرفتم .. بعدی که باباش بیاد تو اتاق مادرم بره هم دخترم رو زمین میخوابونم تو تشک گاردار 

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد