2733
2739
سریالthe walking dead

خیلی طولانی و مزخرف شدع

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وسطاش آره ولی بعد از مرگ ریک(که نمرده)خیلی باحال میشه

من فکر کنم تا همون فصلی که اون‌پسر  ژابنیه مُرد نگاش کردم تا اومدن مگان 

فصل چندش بود  اون؟ 

ریک چرا  میمیره چطور؟

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
اخییی چرا مرد اون؟بیچاره مگی🤕

یه حیوون صفت بی شعور وحشی اومد  کرک و پر همشونو ریخت😂

بعد اون پسره ژاپنیه رو انقدر با تبر زد تو سرش مغزشو پاچید جلو همه!!! با اون مرد گردن گلفته که موهاش و سیبیلاش قرمز بودن

اره مگی حامله بود😕😞

2738
یه حیوون صفت بی شعور وحشی اومد  کرک و پر همشونو ریخت😂 بعد اون پسره ژاپنیه رو انقدر با تبر زد ...

اوه خدا لعنتش کنه کثافتو بچه رو بی پدر کرد اشغال 😂😂😂😂من فقط از دریل خوشم میاد خیلی تخس جذابه 😍

آلبالو۳ سابق🍀خدایا شکرت🌸
اوه خدا لعنتش کنه کثافتو بچه رو بی پدر کرد اشغال 😂😂😂😂من فقط از دریل خوشم میاد خیلی تخس جذابه 😍

دریل و ریک و مگی رو خیلی دوس دارم منم😍

کلا با همه شخصیت هاش ارتباط برقرار کرده بودم  ولی از بس طولانی شد سریالش خستع شدم ترکش کردم😐

دریل و ریک و مگی رو خیلی دوس دارم منم😍 کلا با همه شخصیت هاش ارتباط برقرار کرده بودم  ولی از ب ...

اره این ۳تارو منم خیلی دوست دارم منم تا فصل ۵ دیدم بیخیالش شدم فصل یازده سال دیگه میاد اخرین فصلشه

آلبالو۳ سابق🍀خدایا شکرت🌸

نگید تروخدا دلتون میاد کجاش خسته کنندس کلشو دیدم منتظر بقیه اشم به خاطر کرونا نشد گفتن مهر میاد دیگه نمیدونم

فروردین ۱۴۰۰ تست ژنتیک دادم شهریور جوابش اومد ۸ تا جهش تو ژن هام بود حالا از همسرم تست گرفتن انشالله که اون سالم باشه و مشکلی پیش نیاد ۴ ماه دیگه جواب آزمایشش میاد برام دعا کنید   ❤❤              من ته تغاری پاییزم 😍😍👸🍂🍂                                                به رنگ رژم💄💄 گیر نده ..تو از سیاست های زنانه بی خبری... زن ها پای مهمترین داشته هایشان را با رژ لب سرخ امضا میکنند..💋💋💋.❤❤❤❤

درخشان 

مادرم فوت کرد میشه براش  فاتحه یا صلوات بفرستین🤍 لباس ها جنسیت ندارن انقد همچیو مردونه زنونه نکنین/ارایش و دامن مختص زنا نیست/ استایل اسپورتو موی کوتاه مختص به مردا نیست / یه مرد میتونه به رنگ صورتی علاقه داشته باشه و یه زن میتونه به تعمیر وسایل علاقه داشته باشه. لطفا عقایدتونو درست کنید یا حداقل به دیگران توهین نکنید.
اره این ۳تارو منم خیلی دوست دارم منم تا فصل ۵ دیدم بیخیالش شدم فصل یازده سال دیگه میاد اخرین فصلشه

میگن که فصل ۱۱  ،  یک سال و نیم بعد از اون همه اتفاقاته

من فکر کنم تا همون فصلی که اون‌پسر  ژابنیه مُرد نگاش کردم تا اومدن مگان  فصل چندش بود &nb ...

خیلی باحال میشه بعدش حیف شد ندیدی😞 برو ببین

نیگان هم جزو نقش های اصلی فیلم میشه

من عاشق نیگان شدم😁

2706