2737
2739
عنوان

واکسن آنفولانزا

| مشاهده متن کامل بحث + 351 بازدید | 21 پست

بدبختی مملکت ما اینه جماعتی که خودشون رو منسوب به جمهوری اسلامی می دونن نمی فهمن چقدر با این کارشون دارن ناامیدی و تضاد با آرمان های انقلاب ایجاد می کنن، دوس دارم برم یقه تک تک شون رو بگیرم بگم من بخاطر دفاع از انقلاب و نظامی که ایمان دارم زمینه ساز ظهوره و در نهایت به دست امام زمان می رسه میام رای میدم ولی حالم از رانت هر کسی که به اسم نماینده مردم اینکارا رو می کنه بهم می خوره، یه چیزی رو ایمان دارم اینکه خیلی از مسئولین کشور اون دنیا جوابی سخت تر از خیلی از مسئولین عربستان یا اسرائیل باید پس بدن.

تعجیل در فرج امام زمان (ع) صلوات. خدایا نایب به حق امام زمان و زعیم شیعه امام خامنه ای عزیزم رو تا ظهور حجت در پناه خودت حفظ کن و دشمنان کشورم رو یا هدایت کن یا نابود. خدایا منو تو ظهور امام زمانت سهیم کن، آرزومه دنیای بعد از ظهور حجتت رو ببینم ان شاءالله   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنده بیماری خاص هستم ام اس دارم تماس گرفتم با انجمن گفت منتظر نباش تایم طلایی این واکسن نهایتا تا اول آبان هست برو بشین گنج خونه مراقب خودت باش 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
نه گفتم امسال براش بزنم آخه هر سال چند بار سرما میخوره 

عزیزم این واکسن فقط واسه بیماران خاص و بچه ها تا ۶ ساله.خانومای باردار و افراد بالای ۶۰ سال.

چرا آنقدر شلوغ میکنید ک واکسن ب افرادی ک باید،نرسه!

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
2731

کسانی که به کرونا مبتلا شدن و بهبود یافتن چی

اینا هم نباید بزنن؟؟

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا
من جایی خوندم ب هر داروخونه ۱۰ تا دادن بعدشم چرا فکر میکنید واکسن بزتید دیگه ایمن میشید ک اینقدر ...

من هم با اينكه باردار هستم نميزنم ، دخترخاله من خودش و شوهرش و بچه هاش هر سال ميزنن و هميشه هم پاييز و زمستان سرماخورده هستن و شايد آنفلونزا هم گرفته باشن ، به نظر من با خوردن خوراكيهاي مقوي بايد ايمني بدنمون رو ببريم بالا .