2733
2734

اینکه توی دایرکت اینستاتون ی چت بیاد ک خودتون نکرده باشین؟؟

تازه توی دایرکت شوهرم چت با ی زن دیدم ک میگه من نبودم

شک افتاده ب جونم توروخدا اگه شده واستون بگید من حالم خوب شه😔😔

ممکنه هکش کرده باشن

حال و هوای تو باز به سرم زده🎶...حال دلم بده قلبمو پس بده🎵...وقتشه کم بشه از غم اینهمه خاطره وقتشه فکر تو بگذره🎶...عشقتو پس بگیر از من غم زده🎵...تو کجایی بیا قلبمو پس بده💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اجنه اومدن چت کردن 😐

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍
2731

من اینستا ندارم ولی وقتی خودش میگه مال من نیست بی خیال شو و بهش اعتماد کن،ان شاءالله موفق باشی

یا امام حسین سه سال بود این موقعها کارهام را میکردم واسه سفر به بهترین نقطه دنیا،چه سخته که امسال اربعین ندارم،تو را به سه ساله ات قسم میدم برام پدری کنی و از خدا بخوای بهم یه بچه صالح و سالم بده و سال دیگه بیارمش پابوست،اگه امضام را خوندید دعام کنید🥺🥺
2740
اخه چرا منی ک تازه یه ساله عروس شدم باید همچین عذابی بکشم😔😔 دارم دیوونه میشم خدایا

از الان سفت برخورد کن فردا وا نره پرو بشه 

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍
اخه چرا منی ک تازه یه ساله عروس شدم باید همچین عذابی بکشم😔😔 دارم دیوونه میشم خدایا

یه مدت. زیر نظرش داشته باش اگه دوبار تکرار کرد دیگه‌حتما کار خودشه چتش در چه‌حد بوده*؟

عشقم دخترم
2706