2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه میتونی ی کیک خونگی خوشمزه خودت درست کن. با ی کادو و شام خوشمزه ک دوست داره. بعدشم ی شب عالی

هر موقع خواستی بگو برات حمد،  توحید یا آیت الکرسی بخونم💚❤   اینم لینک تاپیک حاجت روایی من https://www.ninisite.com/discussion/topic/6987406/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ad%d8%a7%d8%ac%d8%aa-%d8%b1%d9%88%d8%a7%db%8c%db%8c
2738
کسی تا حالا براش تولد نگرفته ک ...

من میخوام واسه تولد خودم😁😁😁

شام مورد علاقه ی خانواده رو درست کنم

با ژله و مخلفات و کیک

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

امروز دهمین سالگرد ازدواج مون بود فکر کردم مثل همیشه شوهرم یادش میره،رفتم کیک و کادو خریدم،وقتی از سرکار اومد دیدم اونم کیک و کادو خریده!!!!

واقعا سورپرایز شدم اصلا فکر نمی‌کردم یادش باشه ،🤩🤩🥰

خونه رو تزیین هم کنم؟

آره حتما چندتا بادکنک بگیر

سعی کن تم داشته باشی

مثلا اگه قرمزه ژله ها قرمز

بادکنک قرمز 

لباس ت قرمز😁😁😁

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا
خونه رو تزیین هم کنم؟

ب نظرم نه آخه زیاد ک شلوغ بازی و فیلم وعکس نیس. عوضش ی آرایش حسابی کن و ی لباس خوشگل براش بپوش. مردا این جور چیزا را بیشتر دوست دارن

هر موقع خواستی بگو برات حمد،  توحید یا آیت الکرسی بخونم💚❤   اینم لینک تاپیک حاجت روایی من https://www.ninisite.com/discussion/topic/6987406/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ad%d8%a7%d8%ac%d8%aa-%d8%b1%d9%88%d8%a7%db%8c%db%8c

اگرمیخوای خیلی نخوره توو ذوقت چون میگی خوشش نمیاد میتونی ی میزشام مفصل همراه باغذای مورد علاقه اش تهیه کنی

روی میزو باشمع و گلهای خشک تزیین کن و به صندلی میز دوتا بادکنک هلیومی طرح قلب بزن  موقع خوردن غذا هم نور فضای منزل کمتر باشه و شمع های رومیز روشن

قبل ورودش به منزل جلو در ورودی میتونی باگل خشک طرح قلب تزیین کنی و اطرافشو چندتا شمع وارمر بزاری و همرو روشن کنی ووسط  قلب استیکر تولدت مبارک بزاری  ( البته اینجا لازم به ذکر بود ک بگم برقا رو قبل ورودش خاموش کنی و خودتم دوتا فشفشه دستت باشه وقتی اومد با زمینی ک باشمع وگل تزیین شده مواجه بشه و فشفشه هایی ک توودستت روشن )

گاهی سکوت میکنی چون اینقدر رنجیدی که نمیخوای حرف بزنی، گاهی سکوت میکنی چون واقعا حرفی برای گفتن نداری، سکوت گاهی یک اعتراضِ وگاهی هم انتظار امابیشترمواقع سکوت برای اینه که هیچ کلمه ای نمیتونه غمی که دروجودت داری توصیف کنه و این یعنی همون (تنهایی) 😔 تجربه بهم ثابت کرد اونی که میخوای توو زندگی هیچوقت نمیشه، فهمیدم کسی که باهاته الزاماً دوست نیست.فهمیدم که بیتفاوتی بزرگترین انتقامِ.. تنفر ی نوع عشقِ، دلخوری وناراحتی ازمیزان اهمیّتِ.. غرور بزرگترین دشمن وخدا بهترین دوستِ.. فهمیدم رفتن همیشه ازروی نفرت نیست، هرکسی زبونش نرمِ دلش گرم نیست.. هرکی اخلاقش تنده جنسش سخت نیست.. هرکی میخنده بدون دردوغم نیست.. ظاهر دلیلی برباطن نیست.. فهمیدم کسی موظف به آروم کردنت نیست.. فهمیدم جنگ کردن باخیلیا اشتباه محضِ.. فهمیدم خیلی موقع ها خواسته هات حتی باگریه والتماس هم انجام نمیشه.. فهمیدم گاهی اوقات توو اوج شلوغی (تنهاترینی).. گاهی اوقات صمیمی ترین دوستت میشه غریبه ترین آدم.. گاهی اوقات باهمه وجودت کسیو دوست داری که اون نمیبینتت.. گاهی اوقات بایدرفت....باید دل کند....باید گذشت....باید رد شدو عوض شد😔    
2706