2733
2739
عنوان

من از یکی خوشم اومده نمیدونم چکار کنممم :(

| مشاهده متن کامل بحث + 450 بازدید | 47 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم به دخترا گرایش داره 

منظورت ندارست؟

مادرم فوت کرد میشه براش  فاتحه یا صلوات بفرستین🤍 لباس ها جنسیت ندارن انقد همچیو مردونه زنونه نکنین/ارایش و دامن مختص زنا نیست/ استایل اسپورتو موی کوتاه مختص به مردا نیست / یه مرد میتونه به رنگ صورتی علاقه داشته باشه و یه زن میتونه به تعمیر وسایل علاقه داشته باشه. لطفا عقایدتونو درست کنید یا حداقل به دیگران توهین نکنید.
2728
الکی نگفتن واقن ترنسه  جسمش دختره ولی روحش پسر :(

اگ باهات اوکی بشع میتونی کنار بیای؟

خواهرا واسه حل مشکلم یه صلوات مهمونم کنید😔خدایا چیزی نشه😔۹/۹/۹۹اتفاق خوب زندگیم افتاد و من شاادم و بدون هیچ دغدغه ای عزیزانمم حالشون خوبه😊😄
الکی نگفتن واقن ترنسه  جسمش دختره ولی روحش پسر :(

اگه دوسش داری  و میدونی ک احتمال داره اونم دوست داسته باشه خب بهش بگو تغییر جنسیت بده البته اگه خانواده ی داری ک بااین چیزا کنار میاد

2740

من نفهمیدم اول گفتی پسره بعد الان میگی جسمش دختره 

مادرم فوت کرد میشه براش  فاتحه یا صلوات بفرستین🤍 لباس ها جنسیت ندارن انقد همچیو مردونه زنونه نکنین/ارایش و دامن مختص زنا نیست/ استایل اسپورتو موی کوتاه مختص به مردا نیست / یه مرد میتونه به رنگ صورتی علاقه داشته باشه و یه زن میتونه به تعمیر وسایل علاقه داشته باشه. لطفا عقایدتونو درست کنید یا حداقل به دیگران توهین نکنید.

سلام کاربری آقام...

ی بار واسه نجات خودم و بخاطر در خطر نیفتادن اسلام و ارزش های آرمانی انقلاب و حفظ اخلاق ، ب یکی گفتم ترنسم تا دست از سرم برداره ...  

بازگشت به زندگی.https://abzarek.ir/service-p/msg/1827551
ایشالا که کات میکنن :)😅

ن بیچارع خدانکنع اهل رل نیسم فق کراش زدم یادم میرع چن روز دیگع لحنتیع جذاب😒😂😂

خواهرا واسه حل مشکلم یه صلوات مهمونم کنید😔خدایا چیزی نشه😔۹/۹/۹۹اتفاق خوب زندگیم افتاد و من شاادم و بدون هیچ دغدغه ای عزیزانمم حالشون خوبه😊😄
2706