2733
2734
عنوان

یونیک فایننس

444 بازدید | 9 پست

دیدم خیلیها دارند زیادی دیگه میکوبن این روش سرمایه گذاریو گفتم بتون اطلاع بدم که به بورس بازان مملکت کمتر اعتماد کنید چون وقتی میگن دلاراتونو تو فلان چیز جهانی نذارید یا بیت کوین نگیرید و اینا ، منطورشون اینه بیاین تو بورس و کارگزاری ما!چهار سال پیش میگفتن نذارید شیش ماهه جمع میکنه چهار سال گذشت و اونایی که گذاشتند به دلار پولشون موند خیلیها برداشتن پولا و سوداشونو لذتشو بردن و اینکه چون همون دلارو به ریال تبدیل میکنیم برا خود مملکتم خوبه!در ضمن یادمون نره میزان مال دادگستری بود😇 بهرحال هر سرچی میکنید اولا سرچ میدانی باشه برید حضوری ببینید کسی که اون کارو کرده چه داره بگه از تجربش (چون همه اونایی که گذاشتن وضعشون خوبه و حداقل راضی ترن اما اونایی که نذاشتند اطلاعاتشون خیلی زیادتره و همه ام میگن نذارید همه اشونم ببینید بورسی هستن)و اگر سرچ اینترنتی میکنید به فارسی نباشه هرچند من همیشه اینجوری بودم تو س سال گذشته که به فارسی سرچ میکردم اگر میدیدم سایتهای ایرانی همه باهم میگن که بده نتیجه میگرفتم پس خوبه ! و برعکس! شش ماه پیش گفتن هرچی پول دارید بذارید تو بورس مملکت دائمهم اعلام میکردن که سه هزار درصد سود داره و کلی ارز وارد شده به سیستم که اگر شده بود چطوری از ۱۴ هزارتومن در شش ماه رسید به ۲۸ تومن ! بهرحال بورسو اگر خودتون بلدید بذارید بقول گرگ وال ستریت کارگزاریها فقط بفکر جیب خودشونن و بی پول کردن مشتری. یونیکم یک کارگزاریه به مردمشم در ازای هزار دلار فقط شصت دلار  میده که اندازه یک بسته سیگارشونه اما برا ما ایرانیا باز بصرفه اس نسبت به بانک خودمون کلاه کوچکتری  بسرمون میره که هیچ درواقع کلاهی بر سرمون نرفته برا همم فایده داریم !برا من هیچ فایده ای نداره گفتنش ولی خیلی ناراحت میشم کارگزاریای مملکت اینقدر دروغ تحویل مردمی که دور و برشون نبوده و اگرم باشه حاضر به باورش نیستن ، میدن  ! در کل هر کاری که دوست دارید بکنید فقط از فقر هم لذت نبریم  ارزو عای خوب خوب براهم داشته باشیم💚💜💙❤️

مطلب خوبی بود منم عضو یونیک هستم اما نمیتونم سود برداشت کنم چون ورسای نمیشه اگه راهنمایی کنید ممنون ...

پاسپورت بگیر اگه نداری با اگه تاریخش گذشته حتما تمدیدش کن 

بعد برو وریفای کن بعد ازون میتونی سوداتو برداری تبدیل به بیت کوین کن یا اگه کسی میخواد سهم داشته باشه بده باون 

چون اگه تبدیل به بیت کوین کنی یا از بانک برداری اولیشو بیست درصد کمپانی میخوره بعدیشو بانک  هرچند دلاره اونقد ارزش داره که مهم نباشه ولی اون بیست درصد هم میتونه باشه و ب خودت کمک کنه هم به یکی که سهم میخواد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مطلب خوبی بود منم عضو یونیک هستم اما نمیتونم سود برداشت کنم چون ورسای نمیشه اگه راهنمایی کنید ممنون ...

اگرم کسی تو گروه داری که وضعش خوبه اول هر ماه میلادی میتونی انتقال بدی درعوض اون برات ب ریال بریزه 

2728
پاسپورت دارم تاریخشم درسته دوبار وریفای زدم برگشت میخوره لیدر بالا دستم میگه چون پاسپورتت امضا نداره ...

بله همینطوره عزیزم عکستم باید درست باشه حتما 

این سماره تلگرام منه 09129530339 

برات نمونه پاسپورت درست و عکسی که وریفای شده رو میفرستم دقت کن بهش  چنتا فایلم دارم که ترجمه و توضیح دقیق تمام کارهای مربوط به یونیکه  اسمم پانیذ هس

ممنون از لطفت 

خواهش میکنم کاری نکردم .راستی عزیزم من هزار تا دارم که میخوام بصورت  سهم منتقلش کنم فرق نمیکنه زیرمجموعه چه کسی باشه چون اهمیت نداره ، درنتیجه به همکارات بگو اگه هزارتا خواستن لازم نیس از صرافی و اینا بگیرن من میتونم دلار خامش رو بدون هزینه اضافی منتقل کنم

2740
من میخوام کلا انصراف بدم ولی چون وریفای نیستم نمیشه 

حدس میزدم که وریفای نباشی 

عزیزم مثل این میمونه بری بانک حساب ی ساله باز کنی زیر ی سال برداری حتی ی روز قبلش پول ازت کم میکنه درضمن از اول هویتتم براشون مشخص بوده حالا کار ندارم بانکای ایران برا دزدی درست شدن اما سعی کن وریفای بشی بعد انصراف بدی اگه زیر دو سالی