2733
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

من ۱۶ هفته ام ..استارتر با اجازه ..من از اول نوک سینه هام درد داشتن الان دردشون کم شده ولی خوب نمیشه چرا کسی بوده اینجوری ؟

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
2740
تو این ۱۰هفته انقد اذیت شدم پشیمون شدم از بارداری😅

نگران نباش خوب میشه یدفه میبینی حالت خیلی بهتره 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 
جونم ب لبم رسیده تازه نمیتونم اشپزی کنم بو اذیتم میکنه همش از بیرون غذا میگیریم

یاد خودم افتادم وای الان گفتی میخواستم بالا بیارم ..میدونم چی میگی وای من بوی پیاز سرخ کرده بهم میخورد حالم بد میشد مامانم واسم سرخ کرد اماده داشته باشم..عب نداره میدونم سخته ولی تموم میشه من میگفتم من دیگ خوب نمیشم همه الکی میگن خوب میشی ولی رفتم تو ۱۲ هفته تموم شد 

یاد خودم افتادم وای الان گفتی میخواستم بالا بیارم ..میدونم چی میگی وای من بوی پیاز سرخ کرده بهم میخو ...

عزیزم تاپیکای قبلتو خوندم 

جواب امینو اومد؟

من نظر ب معجزه ی خدا دارم...😍😍خداجونم شکرت ❤  تیکر تولد یکسالگی گل پسرمه😍😍😍 خدایا ممنونم بایت هدیه قشنگت♥️♥️🧡🧡