2733
2734
عنوان

دارم میمیرم بخاطر چهره شکسته مادرم😔کاش میمردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1978 بازدید | 115 پست
بمیرم الهی خخیلی سخته برای یه مادر ، انشاا... خدا شفا بده و به مادرتون هم صبوری و تحمل تا خوب شدن بر ...

یعنی مامانم انقدررررر دوسش داشت ک نگو.امکان نداشت بیاد خونم یه چیزی بدم بخوره نگه بدین واسه داداشتم ببرم.بینهایت دوسش داشت

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم پدر من هم تصادف کرده بود یک ماه تو کما بود بعد بهوش اومد چن روزی فقط نگاه میکرد بعدش به لطف خداوند هوشیار شد دلی سمت بدن راستش بی حس بود بعد 6 ماه فیزیوتراپی و ورزش شکر خدا امروز رفت سر کار جمجمه سرش هم شکسته عمل زیبایی باید انجام بده

مثبت فکر کنید نماز بخونید قرآن بخوانید عشق فقط برای خداست❤️
2728
خوبه که عالیه برمیگزده. من 3 دیدم برگشته 

با اینکه بیهوشه.همه جاشو تکون میده انقدرررر ک تکون میخوره دست وپاهاشو با کمربند بستن ب تخت

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم
عزیزم پدر من هم تصادف کرده بود یک ماه تو کما بود بعد بهوش اومد چن روزی فقط نگاه میکرد بعدش به لطف خد ...

سرش چون خونریزی داره دکترا اصلا دست نمیزنن.میگن باید خونریزیش بند بیاد تا ببینیم عمل میخاد یا نه

خوبه که عالیه برمیگزده. من 3 دیدم برگشته 

من قلبم میگه بر میگرده ولی امان از مامانم.لاغر شده شکسته شده.بزوووور حرف میزنه

2738
یعنی مامانم انقدررررر دوسش داشت ک نگو.امکان نداشت بیاد خونم یه چیزی بدم بخوره نگه بدین واسه داداشتم ...

انقد ناامید نباش ، انشاا... به زودی به هوش میاد و برمیگرده خونه . توکلتون به خدا 

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻
سطح هوشیاریش خیلی خوبه مطمئن باش به لطف خدا به زودی برمیگرده بیا تاپیک بزن بگو حالش خوب شده منتظرم

انشالله.انشالله

انقد ناامید نباش ، انشاا... به زودی به هوش میاد و برمیگرده خونه . توکلتون به خدا 

دکترش گفته اگر ب هوش بیاد هم ممکنه یا کور بشه یا کر بشه یا گذشتشو فراموش کنه

اینا همه حدسه. توکلتون به خدا باشه. ممکنه تو راه رفتن غذا خوردن و ..هم مشکل داشته باشه ولی همه به مرور برمیگرده.  

عزیزم پدر منم چند سال پیش تصادف کرد یک ماه تو کما بود دکترا امیدی نداشتن هوشیاریش خیلی پایین بود الان یادم نیست چند بود چون اونموقع بچه مدرسه ای بودم ولی خیلی پایین بود بعد یک ماه هوشیاریش یکم زیاد شد دکترا باور نمیکردن میگفتن معجزه شده،نا امید نباشین انشالله داداش شما هم زود زود هوشیاریشون بدست میارن

نذارین مامانتون غصه بخوره از این ماجراها پیشش تعریف کنین امیدشو از دست نده

گفته ممکنه نگفته که حتما یکیش پیش میاد ، بخدا همسایه ما تصادف کرد یه ماه تو کما بود بعد به هوش اومد فقط دوروز فراموشی داشت ، الان سرحال تر از منه خداروشکر ، تا به هوش نیاد همه اینا حرف و شایده ، انرژی منفی ندین انقد ، مخصوصا جلو مادرت حفظ ظاهر کنین ...

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻