2737
2734
عنوان

دارم میمیرم بخاطر چهره شکسته مادرم😔کاش میمردم

| مشاهده متن کامل بحث + 1978 بازدید | 115 پست
36😔چقدر دلم براش تنگ شد

داداش من خیلی جوونه 😔😔😔بیچاره عروسی ندیده هنوز.

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم
36😔چقدر دلم براش تنگ شد

خدا بیامرزه

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داداش من خیلی جوونه 😔😔😔بیچاره عروسی ندیده هنوز.

عزیزم داداشت خوب میشه. شرایطشون کاملاً متفاوته. برادرشوهرمن کرونا گرفت ریه ش سفید شد نتونستن براش کاری کنن... 

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂
عزیزم داداشت خوب میشه. شرایطشون کاملاً متفاوته. برادرشوهرمن کرونا گرفت ریه ش سفید شد نتونستن براش کا ...

فقط از خدا میخام ک خوب بشه

2731
فقط از خدا میخام ک خوب بشه

منو مرتب تگم کن از وضعیت داداشت بگو باردارم براش دعا میکنم 

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂
خودش میگفت .خودم اینجام دلم‌اونجاس.من یه نفر میفهمم چی میگه شوهرم یماه بیمارستان بود.انقدر زجر کشیدم ...

دعا میکنم زودتر دل مادرتون شاد بشه با خبر خوب شدن برادرتون

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻
چرااااا

بخاطر اینکه بتونیم بریم سر خونه دندگیمون

یه صلوات مهمونم میکنی؟احتیاج دارم به دعاهاتون🍃💕                          ایشالله خدا به زندگیای تک تکمون آرامــــــــش بده  
2740
الهی خوشبخت باشی و   روسیاه دو عالم بشن اونایی که اوضاع مردمو اینطور کردن

انشالله...

یه صلوات مهمونم میکنی؟احتیاج دارم به دعاهاتون🍃💕                          ایشالله خدا به زندگیای تک تکمون آرامــــــــش بده  
منو مرتب تگم کن از وضعیت داداشت بگو باردارم براش دعا میکنم 

چشم عزیزم حتما بهت میگم

دعا میکنم زودتر دل مادرتون شاد بشه با خبر خوب شدن برادرتون

انشالله