2737
2739
عنوان

پیشگیری از بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 596 بازدید | 60 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اجی چن سالته چن وقته عروسی کردی؟من ی ماهه عروسی کردم و ی ماهه شدم ۱۸ساله

عزیزم خوشبخت بشی😍🌸

18 سالمه یه ماهه دیگ میخوام برم خونم

الانم سال اخر هنرستانم دوس ندارم حامله شم کلی هدف دارم فعلا

اما مادرشوهرم هعی گیر میده شوهرمم میگه سنم میره بالا ولی 24 سالشه

بهش میگم 5 سال دیگ میگه دیره

اما دوس دارم یکاری کنم واقعا تا 23 سالگی حامله نشم

زود پیر میشه ادم با زایمان اونم تو سن کم

- قَوی‍‍ تر اَز دیروز!⁦:^)⁩ 🫀🌵️ 
2728
نه عزیزم اینطور نیس خودم میخورم 

من شنیدم چن وقته میخوری شما اجی من ی ماهه عروسی کردم بعدهررابطه باید قرص خورد مثلا تورز اگ دوبار رابط باشه دوتا بخورم یا بزارم اخرشب یه دونه؟من قرص میخورم سردردوحالت تهوع دارم و بعدقرص انگار لکه بینی دارم

عزیزم خوشبخت بشی😍🌸 18 سالمه یه ماهه دیگ میخوام برم خونم الانم سال اخر هنرستانم دوس ندارم ح ...

فدات مرسی انشالله توهم خوشبخت شی گلم.اره والامنم بچه نمیخام  ۱۴۰۰کنکور تجربی دارم میخام درس بخونمبرم سرکار بعد بچه من شوهرم ۲۱سالشه‌بابد شرایط باشه ک بچه اورد شماخونه وماشین دارید؟شوهرت چکارس؟واقعاتواین گرونی باید همه چ جورشه بعدش بچه

2740
قرص برا معده من زیاد خوب نیست واقعا راهی جز قرص نیس این دستگاهی می زارن قضیش چیع😑

من ۱۵روز قرص خوردم ودی سردرد شدید میگرفتم یهویی و حالت تهوع شدیدو سرگیجه دلم میخاست بمیرم.هرکی میدونه بگه مثلا همش س ک س داریم توماه هرروز قرص بخورم کی پریودمیشم پس؟

لکه بینی هام براچیه؟یعنی مثلا من طهر س ک س دارم و شب دیگ طهرنخورم بزارم اخرشب؟نکنه حامله شم؟

اخر شب بعد شام اونها عادیه اولین قرصو باید از ۵ یا ۶ روز پری شدنت شروع کنی هر شب یکی

فدات مرسی انشالله توهم خوشبخت شی گلم.اره والامنم بچه نمیخام  ۱۴۰۰کنکور تجربی دارم میخام درس بخو ...

خونخ اره ولی ماشین ن

شوهرم برق کاره شرکت

یعنی جوری اعتقاد داره ب اینکه خدا اگ بجه میده روزیشو میرسونع ک دیگ ب گرونی فک نمیکنع

مثلا بهش میگم ما باید 7 سال قسط وام ازدواج بدیم میگه خدا میرسونع میگه دوسال بعد حقوقم خوب میشه

ولی من اینجا مهمم ک سنم کمه

راسی عزیزم عروسی گرفتی رفتی با این وضع؟؟

اخر شب بعد شام اونها عادیه اولین قرصو باید از ۵ یا ۶ روز پری شدنت شروع کنی هر شب یکی

یعنی مثلا من ۳۰ پریودیم تموم شه ۶ شروع کنم قرص بخورم تااخرماه شد موعدم دیگ نخورم؟میشه توضیح بدی چطور بخورم

خونخ اره ولی ماشین ن شوهرم برق کاره شرکت یعنی جوری اعتقاد داره ب اینکه خدا اگ بجه میده روزیشو میرس ...

اره عروسی توی باغ خداروشکر کسی هم مریض نشد..اجی طلاچیاداری،پدرشوهرت طلاچیا برات خریدن؟کلا طلاچ داری شوهرت چ خرید؟

یعنی مثلا من ۳۰ پریودیم تموم شه ۶ شروع کنم قرص بخورم تااخرماه شد موعدم دیگ نخورم؟میشه توضیح بدی چطور ...

چرا نمیری پیش دکتر ک هم خیالت بابت الان راحت باشه هم اینده

من حتما میرم چون واقعا فوبیای بارداری دارم😑