2733
2739

تعریف کنید

بعد یکی بهتون بگه چوب خشک چی میگید؟

یا یکی بگه چشمات چپن؟

عمومه خیلی لوسه بگید چی بگم

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃

همیشه بمن میگن چوب خشک😑منم بهشون میگم گوریل

ولی اوج حاضر جوابی من این بود ک گفتم ب تو چه😑

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

دقیییییقا عین عموی من

همش بهم میگه چوب خشک ( حالا خودش مث گوریله ها😑)

یا بهم میگه برو خونتون منم میگم ب توچه😐😂

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گف چوب خشک‌بگو حالا خدا شمارو وسیع خلق کرده مگ‌ما چیزی گفتیم؟

دومی رو بگو چشمام سالمه شما ب چشم‌پزشک مراجعه کن‌درست ببینی

نمی تونم بهت قول بدم همه مشکلاتت رو حل میکنم ولی بهت قول میدم که مجبور نیستی تنهایی با همشون رو به رو بشی 🙂 من هیچ وقت نصیحت نمیکنم منم‌میشینم پا به پات غصه میخورمو میگم : مجبور نیستی همیشه خوشحال باشی،همیشه بخندی!حق داری اگه یه وقتایی دلت بگیره اما باید بدونی یکی تو این شرایط پشتته و من برای تو دقیقا همون یکیم ♡♡♡من جای همه دنیا و آدماش عاشقتمو دوستدارمو تا اخر عمر برات می مونم اصلا ب قوله یکی از کاربرای اینجا من حتی از ناراحت شدنی ک دلیلش تو باشیم لذت میبرم💍❤ من از زمانی که او دوستم دارد در چشم خود ارجمند می آیم💜☺ ( عاشق شعرو ادبیاتم ) 
2728

من یکبار جلوی همه به مادرشوهرم‌گفتم دریده بازی و پاچه پاره بودن هنر نمی خاد باز می کنی می ریزی بیرون سکوت کردن و‌ خانوم بودن سخته و شخصیت می خاد ، از اون‌موقع هر وقت چرت و‌پرت می که یه نگاه معنی دار بهش می کنم چنان جو سنگین میشه و همه با یه حالت بد بهش نگاه می کنن که می تونست جوابتو بده و‌نداد‌خودش به چه کنم چه کنم میوفته ولی نگاه خیلی سنگین می کنما

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
گف چوب خشک‌بگو حالا خدا شمارو وسیع خلق کرده مگ‌ما چیزی گفتیم؟ دومی رو بگو چشمام سالمه شما ب چشم‌ ...

لایک 😍😍😍❤❤❤❤

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃