2737
2734

راضی هستین برا منافذ کانتوره چطور؟

بافکر کردن به هرالاغی ذهن خودرا باغ وحش نکنیم....! ،برا خوب شدن مریضیم یه صلوات برام میفرستین ممنونم منم دوس دارم بخندم   ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من‌جفتشو دارم‌راضیم

نیکس و مری کری کدوم بهتره عزیزم ؟؟؟ 

بافکر کردن به هرالاغی ذهن خودرا باغ وحش نکنیم....! ،برا خوب شدن مریضیم یه صلوات برام میفرستین ممنونم منم دوس دارم بخندم   ...
2728
البته پرایمرش در حد معمول خوبه برا پوست معمولی  خیلی توقع معجزه نداشته باش باید فشار بدی بره ت ...

مثلا کرم پودر رو صورت من منظورم چربی نیستا ،همون حالت خشک کنی تیکه تیکه میشه کیکی میشه نمیدونم خ؟به می ارزه بگیرم ؟ منافذم انقد نیس اما دوس دارم میرم زیر افتاب پوستم صاف دیده شه ناهمواری نداشته باشه  من چون پرایمر نداشتم زیاد نمیدونم..

من‌جفتشو دارم‌راضیم

شنیدم پرایمر نیکس پوست خ خشک میکنه ،مری کری هم اینجوره؟ فروشنده بهم میگف مری کری پوشش منافذش بیشتر درسته ؟ یا نه من موندم پول پرایمر بدم پرایمر بگبگیرم یا بدم کانتور سفید قهوه ای بگیرم جنس خوب موندم واقعا میگم اگه می ارزه بگیرم نمی ارزه نگیرم 

من‌جفتشو دارم‌راضیم

من چون پرایمر نداشتم نمیدونم بین نزدن و زدنش چ فرقی هس ،باعث میشه کرم پودر بهتر رو پوست بخوابه مارک مری کری ؟ یا نه فقط یه تاثیز پنجاه درصدی یا کمتر رو منافذ پاره فقط ؟ 

من‌جفتشو دارم‌راضیم

عزیزم چن درصد میپوشونه مری کری ؟ مات هم میکنه پوست ؟ 

2738
پرایمر‌ چوشاننده ی منافذ نیکس رو دارم معمولی رو ب خوبه  مات میکنه آره

عزیزم من بین پرایمر نیکس و مری کری موندم شما گفتین هر دو داشتین راستش من زیاد نمیخوام ماتم کنه چون پوستم مختلطه زیاد چرب نیس 

فقط رو مخم این منافذامه میشه بگین کدومش بیشتر منافذ میپوشونه عزیزم ؟

عزیزم من بین پرایمر نیکس و مری کری موندم شما گفتین هر دو داشتین راستش من زیاد نمیخوام ماتم کنه چون پ ...

نه منظورم از هر دو پرایمر نیکس و کانتور نیکس بود

برا منافذ تعریف اسمش باکس رو زیاد شنیدم

نه منظورم از هر دو پرایمر نیکس و کانتور نیکس بود برا منافذ تعریف اسمش باکس رو زیاد شنیدم

ممنونم خانومی