2737
2734
عنوان

فکر میکردین الان زندگیتون اینطور باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4715 بازدید | 212 پست

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=5076227&slug=من-شواین تاپیک رو گزارش بزنید یه دنیا تشکر تو این شب شهادت براتون صلوات میفرستم

🧿 خدایا یه نگاهی به من کن و کمکم کن و منو از آدمای سمی و حسود نجات بده مرسی 😣  هرکی تاپیک جنجالی و پربازدید رو دید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
الان داشتم به شوهرم میگفتمفک نمیکردم یروز بخوایم از هم جدا بشیم مایی که یه ساعتم طاقت دوری همو نداشت ...

خوب شما که همدیگه را دوست دارید چرا جدا میشید؟

یا امام حسین سه سال بود این موقعها کارهام را میکردم واسه سفر به بهترین نقطه دنیا،چه سخته که امسال اربعین ندارم،تو را به سه ساله ات قسم میدم برام پدری کنی و از خدا بخوای بهم یه بچه صالح و سالم بده و سال دیگه بیارمش پابوست،اگه امضام را خوندید دعام کنید🥺🥺
2740
خیلی خوبه ادم گذشته از یادش بره  کلا عشقی نیست همش کشکه

خیلی هم خوب نیست ادم باید همیشع گذشتشو بزار تو ویترین ک بدونع چی بود و چی شد اما نشکافع 

اعتقاد ندارم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
دیگه فایده نداره خسته شده از رفتارای گذشته ام خیلی اذیتش کردم الان دیگه اون کوتاه نمیاد

مگه رفتارت چطور بوده؟

ناامید از در رحمت به کجا باید رفت؟یا رب از هرچه خطا رفت؛ هزار استغفار...
2706