2737
2739

باردارم ۸ ماهمه دخترمم ۲ سالس بعد خودمو زدم به خواب که خوابش ببره اومده نشسته اول بالا سرم لالایی برام خونده مطمعن که شده خوابم هلم داد تا صاف خوابیدم بعد میخواست بشینه رو شکمم که فوری جا به جا شدم بعد دستمو برداشته نیم ساعت بهش ور رفته ناخنامو میخواست بشکنه دید نمیتونه مثل اسب سوار دستم شده بود خیلی حال داد امتحان کنید خیلی کارای باحالی میکنن کلی با دستم بازی کردو یواشکی حرف زد

الایی😂😂

میشه برا حاجتم صلوات مهمونم کنی؟؟! دعای شما ها قطعا برام اثر گذاره.. 😊 انشالله حاجت روا بشی😚       1399/9/9 انشالله با لطف خدا به خواستم میرسم 😍😍❤️🌺😊. گفتم همه میگن منم جا نمونم 🤗😀🌸  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چه خوبه که مث بعضیا بی اعصاب نیستی

تیکر آزمونمه🙂لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستید❤ دنیای آرزوهام تو چشمای هیز تو نیست😎 ما را شکار کرد و بیافکند و برنداشت🙃

عزیززززززززم. خدا حفظش کنه. منم ازین کارا میکنم خیلی کیف میده❤

هر موقع خواستی بگو برات حمد،  توحید یا آیت الکرسی بخونم💚❤   اینم لینک تاپیک حاجت روایی من https://www.ninisite.com/discussion/topic/6987406/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ad%d8%a7%d8%ac%d8%aa-%d8%b1%d9%88%d8%a7%db%8c%db%8c
2738

سخت نیست گلم؟خدا حفظش کنه.میترسم ناخواسته باردار شم پسرم ۱۷ ماهشه

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
من شیر به شیر شده دخترم خیلی سخته

خدا نگهدارشون باشه.واقعا سخته

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
چه خوبه که مث بعضیا بی اعصاب نیستی

این کارای خوبه بچه منه از صبح تا شب مثل برده در خدمتشم😁فوق العاده شیطونه منم جیکم در نمیاد چون میدونم به خودم رفته😂

اخیییی🤩😍😍

چقدر خوبه فاصله سنیشون کمه 

حالا خواهر میخواد گیرش بیاد یا برادر؟😍

لطفا... تتلیتی ها .اونایی ک طرفدار تتلو ان .اونایی ک شعراشو دوس دارن .اونایی ک قیافشو دوست دارن 😐😐😐😐😐😐😐نه منو ریپلای کنن ن لایکم کنن .ن تاپیکم بیان .مرسی اه .😐😒😒😒😒
2706