2733
2739
عکسش نیومد هرکار کردم.. منتظر چیزی هستی که برایت از همه چیز عزیز تر است،هرچند حاضری تا ابد برای رسی ...

میشه برای منم‌ بگیری🙁

بهارِ زندگیِ مادر، تو وصل بودی به بهشت و من وصل شدم به تو، و بهشت اینگونه کشیده شد به زیر پاهایم🤱💙🧿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
رفتی تاپیکای قبلیمو خوندی😑😐؟

نه خدایی😂😂اکثر دخترای اینجا همچین مشکلاتی رو دارن چون پدرشون نازشون نمیکنه و اونا دنبال محبت از بیرون هستن مخصوصا اونایی که میگن فال میخوان بگیرن

به نظرم یه سفر دورو درازیم میری

نه نمیاد باید تلاش کنی تا به سمتت بیاد🤗یه خورده خودتو پیششون خلاق نشون بده و یه کاری کن فکر کنن رسی ...

تو یه شهر نیستیم

بنظرت امشب فهمید من دوست اون دختره ام یا نه؟؟

بهارِ زندگیِ مادر، تو وصل بودی به بهشت و من وصل شدم به تو، و بهشت اینگونه کشیده شد به زیر پاهایم🤱💙🧿
میشه برای منم‌ بگیری🙁

آدم رو راست و با انصافی هستی،از افشای خطاهای خود ابائی نداری و همیشه حق را به حق دار می دهی،پس خودت می دانی که چه اشتباهی کرده ای و چطور باید آن را جبران کنی،خداوند هم افرادی را که توبه کنند می بخشد و به آنان پناه می دهد

استارتر یه خواسته ای داری که خیلی دوست داری اتفاق بیفته اما مثل اینکه یا براش تلاش نمیکنی یابقیه نمی ...

بلعکس رابطه خوبی با بابام دارم 

اون تاپیک زدم که پربازدید بشه که اونم نشد🤣🤣

ولی خدایش عاشق موقعیت طرفش نشدم عاشق چشماش شدم و بس🤣💜🤤

🌸🍃
2740
آدم رو راست و با انصافی هستی،از افشای خطاهای خود ابائی نداری و همیشه حق را به حق دار می دهی،پس خودت ...

مرسی عزیزم

نه خدایی😂😂اکثر دخترای اینجا همچین مشکلاتی رو دارن چون پدرشون نازشون نمیکنه و اونا دنبال محبت از بی ...

نه بخدا من رابطم با بابام خیلی خوبه 

کوچیکترین مسایل جزییمو به بابام میگم😑

🌸🍃
بلعکس رابطه خوبی با بابام دارم  اون تاپیک زدم که پربازدید بشه که اونم نشد🤣🤣 ولی خدایش عاشق ...

خب چشمم جزو ظواهره دیگه😂😂 منظورم از رابطه خوب اینه که بابات مدام بگه تو ملکه ی منی و قربون صدقت بره و اینا. نه اینکه تنها حرفش باتو این باشه که سلام خدافظ😂😂😂

2706