2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من همسنجوری ناخوداگاه یه چیزی بهت میگم ببینم تا چه حد روانشناسیم خوبه اوکی؟ 

میتونی ب منم بگی😁

بهارِ زندگیِ مادر، تو وصل بودی به بهشت و من وصل شدم به تو، و بهشت اینگونه کشیده شد به زیر پاهایم🤱💙🧿
2738
اوکی به تو هم میگم اما همینجوری ها میخوام ببینم تا چه حد میتونم ذهن ادمارو بخونم😉

اونی ک تو ذهنمه میاد سمتم؟بهم فکر میکنه؟(ن در ارتباطیم ن دوست.فقد در حد دیدن بوده و خوششون اومده بود)

بهارِ زندگیِ مادر، تو وصل بودی به بهشت و من وصل شدم به تو، و بهشت اینگونه کشیده شد به زیر پاهایم🤱💙🧿

استارتر یه خواسته ای داری که خیلی دوست داری اتفاق بیفته اما مثل اینکه یا براش تلاش نمیکنی یابقیه نمیزارن با حرفاشون که برای رسیدن به هدفت تلاش کنی. خیلی زود عاشق همه میشی و ازار میبینی چون همش عشقات یه طرفست و صرفا هم عاشق ظاهر طرف یا موقعیت اجتماعیش میشی یعنی اگه طرف پوچ باشه میبینی که دیگه دوسش نداری. 😂😂خلاصه فکر کنم اکثرا دردای دخترا رو گفتم. 

رابطه خوبیم با بابات نداری

بگیر ممنون میشم😍

عکسش نیومد هرکار کردم..

منتظر چیزی هستی که برایت از همه چیز عزیز تر است،هرچند حاضری تا ابد برای رسیدنش لحظه شماری کنی،اما بزودی خبرش را به دست می آوری. پس آرام باش و انقدر بی تابی مکن،زیرا خودت بهتر میدانی که شیرینی وصال در گرو تلخی و سختی انتظار است

اونی ک تو ذهنمه میاد سمتم؟بهم فکر میکنه؟(ن در ارتباطیم ن دوست.فقد در حد دیدن بوده و خوششون اومده بود ...

نه نمیاد باید تلاش کنی تا به سمتت بیاد🤗یه خورده خودتو پیششون خلاق نشون بده و یه کاری کن فکر کنن رسیدن به تو خیلی سخته منظورم اینه که طاقچه بالا بزار

2706