2737
2734
عنوان

می ترسم این کارو بکنم یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 589 بازدید | 58 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم مرسی اما این دعا رو نکن تو رو خدا. بگو برگرده 

راست میگن که ادم وقتی عاشق میشه 

چشماش کور میشه و گوشاش کر 

به خودت بد نکن دختر 

خدا دوستت داره که بعد پنج سال .....اونو از زندگیت دور کرده....

برای خودت ارزش قائل باش 

عمر خودتو کنار یه آدمی ک پایبند اخلاق نیس هدر نده .....

2731
راست میگن که ادم وقتی عاشق میشه  چشماش کور میشه و گوشاش کر  به خودت بد نکن دختر  خ ...

عزیزم من درکشش میکنم

الا چیزی متوجه نمیشه تمام تمرکزش رو اینه طرف برگرده... 

منم این حسو حالارو داشتم 

هرکی هرچی میگف ی گوشم در بود اون یکی دربازه 

فقط میگفتم برگرده... 

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 
هیچ کسی رو سراغ ندارم اصلا نمی دونم به کی باید بگم. آیه ای دعایی هست که خودم بخونم و باطل السحر باشه ...

گلم دنبال این خرافات نرو،درکت میکنم الان ناراحتی و دنبال یک راه برای تسکین خودتی ولی ایشون باعقل و اختیار خودش رفته و خیانت کرده،سحر و دعایی در کار نیست،یه ذره عاشق خودت باش،بدون لیاقت شما رابطه با فرد خائن نیست.

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است
اصلا باور نمیکردم برگرده  شبی ک رفت توی رخت خواب میلرزیدم از شدت گریه تو 1 ماه 15 کیلو لاغر ش ...

چقدر مثل منی منم الان خیلی لاغر شدم.غذا خیلی کم میخورم اونم به زور. منم با بغض میخوابم و وقتی بیدار میشم یه حس عجیب خیلی بدی دارم.اصلا دوست ندارم که بیدار بشم بعضی روزا تا یک و دو ظهر هم خوابم... بعد می دونی من الان عمرم رفته توی این ۵ سال.سنم رفته بالا و نه دلی دارم که دیگه به کسی بدم و نه فرصتی... 

عزیزم شما چند سال با هم دوست بودید؟ وقتی میرفت بلاکت هم کرد؟ بهت گفت دیگه بهم زنگ نزن؟ گفت دارم ازدواج میکنم؟ ببخش که اینقدر میپرسم حالم خیلی بده

2738
چقدر مثل منی منم الان خیلی لاغر شدم.غذا خیلی کم میخورم اونم به زور. منم با بغض میخوابم و وقتی بیدار ...

آره عزیزم 

بلاکم کرد من ب پسر عموش پیام دادم گف داره ازدواج میکنه دست از سرش بردار 

خیلی دلم شکست ب همجا چنگ میزدم ب خالش پیام دادم جوابم نداد 

ب خواهرش زنگ زدم جوابم نمی‌داد... 

هیچ خبری ازش نبود هیچی 

بخدا منم عین تو دقیقا همش انگار ی فشار شدیدی روی قفسه سینم بود 

احساس خفگی داشتم 

از خونه بیرون نمی‌رفتم 

3.4 سال دوست بودیم 

واقعانم نامزد کرده بود، ولی نامزدش بعد چن ماه زده بود زیر همچی🤗

اونم بلافاصله برگشت پیشم ک ببخشید غلط کردم برگرد... 

سال1399/9/9بهترین اتفاق زندگیم افتاد، بچها برا حاجت دلم با دلای پاکتون ی صلوات بفرستین منم دعاتون میکنم، پای عشق باشه عزیزم خودتم زیاده خواهی❤️🧿درد آنجایی عمیق است که ب حاشا برسد... 
2706