2737
2734

من همیشه درسم عالی بود همیشه کمتر از همه میخوندم ولی نمرم از همه بالاتر بود، تو راهنمایی یه دوستی داشتم که خیلی صمیمی بودیم درسمون هم سطح هم بود همیشه باهم رتبه های مدرسه میشدیم الان شنیدم دوستم رتبش تو کنکور 1000 شده اونوقت من چی؟؟؟ 😭😭😭😭بجای اینکه درس بخونم درگیر مسائل چرت و پرت شدم خودمو بدبخت کردم😭😭دو ساله ترک تحصیل کردم امسال بازم شروع کردم بخونم ولی نمیدونم از پسش بر میام یا نه،نمیگم همه باید درس بخونن ولی واسه منی که عاشق درس بودم و میتونستم و نخوندم خیلی اشتباهه بزرگی بود ول کردن درس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دوباره بخون دیر نشده هنوز جوونی

تا وقتی زنده ای وقت داری واسه دانشگاه رفتن

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗
2738

خب الان سرزنش کردنت چیه دختر حب نخوندی ک نخوندی دوسال دیرتر میری والا...غصه خوردن نداره

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍

عزیزم اولا دیر نشده

دوما سعی کن از این دوستای ناباب فاصله بگیری

من یکی از دوستهام،یه برادرزاده داشت ک خیلی مذهبی بود

برادرزاده دوستم خیلی مخ بود استعدادهای درخشان هم درس میخوند

این اومد خرش کرد؛رفت حوزه علمیه

دوستش خودش الان داره پزشکی میخونه

سعی کن دیگه گول هیچکسو نخوری

مامان آراد و ماهان😍

چن سالته ؟؟  با کوله باری از تجربه که حوصله تایپ کردنش رو ندارم بهت مخلص کلام رو بگم .. تو جامعه ی ما فقط و فقط وقتی خوشبختی که اگه هوشش داری بتونی تو یع رشته توپ درس بخونی .. مخصوصا تو شرایط الان فقط رشته های پیراپزشکی

2706