2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شوخی نکن

نیست عزیزم .شما دیگه خیلی خوش خیالی

لطفا... تتلیتی ها .اونایی ک طرفدار تتلو ان .اونایی ک شعراشو دوس دارن .اونایی ک قیافشو دوست دارن 😐😐😐😐😐😐😐نه منو ریپلای کنن ن لایکم کنن .ن تاپیکم بیان .مرسی اه .😐😒😒😒😒
خاک تو سرشون خب یه نفر مثل من کنکور نمیخواد بده باید چه غلطی بکنه

خب برو یه رشته ای بخون بعد استخدامی آموزش پرورش شرکت کن😉

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

جاننننن

بدونه کنکور عزیزم ایران زندگی میکنی ایا؟؟؟،!

اگه بدونه کنکور ماها خودمونو پاره نمیکردیم که بریم فرهنگیان تازه نتونستیم هم بریم

دبگه....

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی
2738
آنوقت دیگه ۴۰ سالم شده

۴ ساله لیسانس میگیری خو 

چجوری ۴۰ سالت میشه خواهر

ثانیا بعضیا با یه سری رشته ها میرن غیرانتفاعی تدریس میکنن

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

دو سه سال پیش توی دفترچه انتخاب رشته قسمت مربوط به فرهنگیان اون شهر یعنی بومی شهر خودتون دو تا کد رشته بود برای کسانی که کنکور ثبت نام کردند ولی به هر دلیلی روز کنکور نرسیدند و نتوانستند امتحان بدهند بر اساس سوابق تحصیلی و براساس معدل انتخاب و میتونستند کاردانی دانشگاه فرهنگیان قبول بشند و استخدام رسمی میشدند البته الان رو دیگه نمیدونم

سال دیگه این موقع من تونستم ....😍😍 خدایا برادرزاده ها و خواهرزاده هام رو در پناه خودت حفظ کن