2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا چون زیاد میشوری دندوناتو، خراب میشه 

بیشترین دلیل خرابی دندان، سرد و گرم کردن دندونه 

سعی کن خمیر دندون نزنی

یه روز در میون مسواک خالی بزن.یه روز در میونم با جوش شیرین بشور. عالیه. دندوناتم سفید میشه و خراب نمیشه

سرد و گرمم نکن به هیچ عنوان. نخ دندونم بکش دندونای عقبی رو فقط

2731
کلا جنس دندونام بده مهدی میخاد دندونمو درست کنه میگه مهلا پودر میشه کلا

ادبیاتت عوض شده کلک

مسه و دیه نمیگی😂

مامانم رفت😔🖤 و من موندم و خاطره هاش🥀دوست داشتی یه صلوات برای مامانم بفرست🙏
من آخرین باری که دهانشویه زدم یادمه ابتدایی بودم از طرف مدرسه دادن بنظرم چیزای دیگه ای توش موثره برو ...

نه عزیزم من دوس پسرم دندونپزشکه بهم گوف مشکلی نداری فقط جنسه دندونت بده ینی دندونام سفیده ردیف ولی هیف که جنس نداره😔

من میخاستم ببوسمش بذارمش کنار                                بوسیدمش برنامه عوض  شد😓😂😂😂
2738

مسواک بدون نخ دندون بی فایدست و زمان مسواک زدن باید بین یک تا دو دقیقه با دقت بالا باشه عزیزم 

ولی جنس دندون هم ارثیه بعضی دندونا حساسن بشدت و زود خراب میشن مثل من 😔ولی شوهرم مسواک نمیزنه زیاد شایدیک روز در میون یبار دندوناش سفیییییید و سالمممممم

من آخرین باری که دهانشویه زدم یادمه ابتدایی بودم از طرف مدرسه دادن بنظرم چیزای دیگه ای توش موثره برو ...

چجوری باعکس دندان بفهمه خرابی از ویتامینه؟

خدای مهربونم از اینکه این همه دوسم داری ازت ممنونم😘
نه عزیزم من دوس پسرم دندونپزشکه بهم گوف مشکلی نداری فقط جنسه دندونت بده ینی دندونام سفیده ردیف ولی ه ...

واس من بین زرد وسفیده چنتاهم پرکردم اون اخرا ولی ازاین مشکلات نداشتم

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.
نه یکی یکی گفتم عکس دندون گزارش داره اگه دندونپزشک ویزیت کنه ویتامینم باازمایش

منم همش خرابه جزچنتا

روزی دوبارفقط مسواک میزنم چاره چیه؟

خدای مهربونم از اینکه این همه دوسم داری ازت ممنونم😘
واس من بین زرد وسفیده چنتاهم پرکردم اون اخرا ولی ازاین مشکلات نداشتم

من دندون عقلم که در اومد همرو نابود کرد چهار تا پایینیم عصب کشی چهار تا بالا پر سطحی چهار تا دندون عقلامم جراحی کردم دارم نابووود میشم ینی😔

من میخاستم ببوسمش بذارمش کنار                                بوسیدمش برنامه عوض  شد😓😂😂😂