2737
2739
عنوان

خانواده شوهر بد داريد شما هم؟

643 بازدید | 74 پست

من هر چي تو ميني سايت ميخونم و ميشنوم لنگه خانواده شوهر من پيدا نميشه. هيچكسي رفت و امد نميكنه و ١٥ سال عروسشون هستم دروغ نگم فقط يكبار خونه دايي شوهر رفتم و يكبار خواهر شوهر و مادر شوهر. همشون باهام بد هستند در حالي كه من رو نديدند. با خودشون هم گروهي دشمن هستند. حتي بچه هاي من رو از وقتي به دنيا اومدن نديدن. البته من خارج هستم ولي ايران هم ميرم همين هست. اصلا دعوت نميكنيد. اصلا براشون مهم نيست حتي بچه هاي من. فقط تلفني با شوهرم در تماس هستند. كلا خيلي بي عاطفه و سرد هستند. خيلي يك موقع هاي ناراحت ميشم و دلم ميگيره. بچم خيلي كنجكاو خانواده پدرش هست. بوبي از انسانيت نبردند و فقط ادعا دارند. حتي تلفن هم سالي يكبار اونم يكيشون به من ميزنه. بقيه هم به خونم تشنه هستند بدون دليل بن خدا. فقط واسه اينكه فكر ميكنند من پسرشون رو ازشون جدا كردم. اصلا بهم احترام نگذاشتند و بهم حتي فحش هم دادن. خدا ازشون نگذره. در ضمن سطح فرهنگي خيلي پاييني دارند و خانواده ما همه تحصيل كرده . اصلا فكر نميكردم سطح فرهنگي انقدر مهم باشه

باید فکرشو میکردین سطح فرهنگی مهمه. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

البتهرتلفني با شوهرم هم فقط دو تاشون ارتباط دارند و بقيه با هم قهر هستند اونها هم كه به ظاهر اشتي هستند ماهي يكبار يا هم حرف ميزنيد. نه تا حالًا تماس تصويري داشتند نه محبتي ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الان پز زیر پوستی اومدی شیطون؟ 😜

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪

منم همینم ....هیچ کاری به کارشون ندارم ولی اونا از من بدشون میاد ...

بهانه های مختلف م دارن ...چرا به ما زنگ نزدی ....چرا فلان غذا رو جلو ما گذاشتی....چرا به فلان فامیل ما سر نمیزنی و الی ماشالله .....

حالا خودشون کلکسیون عیب و ایرادنا.....ولی همش دنبال حرف و دعوان

2738
منم همینم ....هیچ کاری به کارشون ندارم ولی اونا از من بدشون میاد ... بهانه های مختلف م دارن ...چرا ...

باز اقلا بهت ميگن چرا به ما زنگ نزدي. اينها همين هم نميگن. اصلا انگار نميبيننت. خيلي كم محلت ميكنند انگار اصلا وجود نداري

الان دیگه مثل سابق نیست روابط فامیلی سرد شده، برای همه همینطوره. اگه شوهرت خوبه بیخیال این چیزا باش

واقعا براي شما هم انقدر سرد هستند؟ اصلا هم رو نميبينيد؟ بچه هاتون رو نميبينن؟ پس چرا خانواده مادري من اينطور نيستند؟

اخه خودشون رو نشون ندادند. من ازدواجم سنتي بود و شناخت خانواده ها خيلي كوتاه بود و اونها هم اولش خيل ...

دیگه سطح تحصیلات و فرهنگ رو باید مطمئن شد خب، ه چقدم کوتاه 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
باز اقلا بهت ميگن چرا به ما زنگ نزدي. اينها همين هم نميگن. اصلا انگار نميبيننت. خيلي كم محلت ميكنند ...

حوصله داریا ....اینا ادم های به شدت فوضول و پر رویی هستن ....

یعنی بهشون زنگ بزنم تا بیخ و بنیاد زندگی ادمو میپرسن 

توصیه م بهت اینه که کلا فکر کن خونواده ی شوهر نداری راحتتتتتت

بله همون دوری بهتره خداتو شکر کن

قبول دارم دوري خوبه ولي بي توجهي هم خوب نيست. بچم خيلي كنجكاو هست بدونه خانواده پدرش كي هستند همش از باباش سوال ميپرسه. حتي چند بار ميخواست باهاشون حرف بزنه . من به خواهر شوهرم گفتم ولي انگار نه انگار يعني زورشون مياد يك دقيقه تلفن دستشون بگيرند

2706