2737
2739
بله

شما بین پرستاری و هوشبری کدومو پیشنهاد میدین بهم؟

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود...                                            
ازاد هم نمی تونه ؟ الان 15 هزار پرستاری ازاد مییاره دیگه 

نه گلم .. خیلی ناراحتم براش ..آخه بخاطر این رویاش تو مقطع کاردانی از رشته ای که داشت میخوند انصراف داد.. الان نه راه پس داره نه پیش

نه اون رشته ای که میخواست قبول شد نه بقول خودش با اونهمه رتبه اولی بودن تو دبیرستان یه لیسانس خشک و خالی داره ..

توروخدا مواظب انتخاب های زندگیتون باشین ..اگه خواهر من تو انتخاب رشته اش دقت میکرد الان اینهمه مشکل نبود سر راش

بنظر من‌مهمترین انتخابای زندگی چن‌تا بیشتر نیس..اولی انتخاب رشته دبیرستانه دومی انتخاب رشته دانشگاهیی سومی انتخاب همسر .. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پرستاری  بازار کار داغ درامد خوب پرستیژ بالا مهاجرت اسون معایبشم اینه که هرکسی نمیتونه با ...

میشه شما هم به سوالم جواب بدین؟

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود...                                            
2731
من شنیدم پرستاری سخت تره نسبت به مامایی یعنی مامایی مزیت نداره اصلا؟

مامایی حق مطب داره ولی به سختی میدن 

چرا هر دو رشته خوبن ولی مامایی سخت تره شغلش

من مامانم الان 7 ماهه بازنشسته شده دیگه خدا رو شکر

دیسک کمر گرفت بر اثر شغلش و همچنین چسپندگی رباط دست گرفت و نوبت عمل داره برا دستش 

این کاربری برای ۳ نفر می باشد 😊

من خودم ترم ۷ مامایی ام.

واسه کسی که کار کن باشه اره کار هست

پرستاریا وضعشون بهتره چون مسئول دارن پیگیری کنه

ماما ها مسئولی ندارن که به کارشون برسه

حقوقا در یه حده ولی بازار کار پرستاری بهتره

بجاش مامایی میتونی مطب بزنی کلاس کاریت بالاس

نخواستی کار کنی هم حداقل مشکلای خودتو میتونی حل بکنی خیلی برا زتدگی شخصی به درد بخوزه

در انتظار معجزه ی خدا برای مادر شدن..
پرستاری  بازار کار داغ درامد خوب پرستیژ بالا مهاجرت اسون معایبشم اینه که هرکسی نمیتونه با ...

سلام خوبی من هنو انتخاب رشته نکردممم

اخه این قطب بومی و ناحیه ای و اینا چیه؟؟؟

2740
شما بین پرستاری و هوشبری کدومو پیشنهاد میدین بهم؟

ببین از اشناهای ماهست که هوشبری خونده و الان چندساله بیکاره...تازه خیلییییی کم برمیدارن یه بیمارستان نهایت ۲۰تا هوشبر بخواد شایدم کمتر....کارشم که فقط تو اتاق عمله و ریکاوری،برای من خسته کننده اس اینکه همش یه جا کار کنم.

حالا نه اینکه چون خودم پرستاری ام بگم پرستاری نه....ولی خب وقتی به اینا فکر میکنی میبینی واقعا پرستاری بهتره

سلام گلم 

من اگه جای تو بودم میرفتم پرستاری .خیلی رشته ی خوبیه 

ولی اگه خدایی نکرده قبول نشدی و رتبت قابل قبوله رشته بهداشت هم بزن سراسری بخون من الان طرح میرم و حقوقمم به نسبت زیاده ولی نه به اندازه پرستاری 

بازم پرستاری بازار کارش بیش‌تره حقوقا تقریبا یکیه

ممنون

ببین از اشناهای ماهست که هوشبری خونده و الان چندساله بیکاره...تازه خیلییییی کم برمیدارن یه بیمارستان ...

ممنون

واااقعا شرایط سختیه انتخاب رشته.منم بین مهندسی شیمی و صنایع و انرژی موندم الحمدالله هیچکدومم بازار ک ...

تو باز بین دوتا موندی من بین5 تا😐

2706