2733
2739
عنوان

خوب خوب بیاید همو حدس بزنیم سرگرمیه جالبه منم میگم😯🤓

| مشاهده متن کامل بحث + 1342 بازدید | 324 پست
😂😂😂وای خدا همه میگن درست گفتی میگفتن حس شیشمت قویه میگفتم نه واقعا قویه ها😂

اره جالبه. خوبه استفاده کن 😂😂

ویژگی همسر من چیه؟ ظاهر و باطنش. ببینم درست میگی 😁

شدن...  ــــــــــــــ إِنَّ اللَّهَ يَرْزُقُ مَنْ يَشَاءُ بِغَيْرِ حِسَابٍ ـــــــــــــ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂مرسی بله واقعانم براش یه کاره خیلی بدی پیش اومده خانوادش چی میدونن کی بهم میگه😂💖

وای امشب همع چی دار درست در میاد

خانوادشم شک کردن  

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
یکی بگه چرا من وابسته نمیشم

چون خاصی 😚

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
2731
کارخوبی میکنی عقلت میرسه

بله وابستگی خوب نیست کار خوبی میکنن

۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد .....😍😍😍عاشق داداشیمم  که تو تمام مراحل زندگی دستمو گرفت ..همراهم بود ....بهم ثابت کرد که هنوزم مرد خوب وجود داره ...داداشی یه دنیا دوستت دارم ...مرد ترینی
2738
همسرتون سبزه چهارشونه یکم کم مو . مامانش شمارو مثلا میپسنده ازدواج سنتی شغل ازاد. حدس میزنم فقط

همرو درست گفتی فقط همسرم نیست کسیه که دوسش دارم اون نمیدونه دوسش دارم😂💖

الان سرفه تو دعوا        حکم تیر هوایی داره💣🧨
اره جالبه. خوبه استفاده کن 😂😂 ویژگی همسر من چیه؟ ظاهر و باطنش. ببینم درست میگی 😁

همسرتون جدی زوداعصبانی میشه اعصبانی بشه یاناراحتت کنه زود میاد ازدلت درمیاره خیلی دلسوزه پولدوست کمی  ظاهرش توپره چشماش ریزه کمی🤔سخت بود

وای امشب همع چی دار درست در میاد خانوادشم شک کردن    

😂😂😂واقعا شک دارن درست گفتی

کی بهم میگه؟

به من فکر میکنه تو خلوتش یاشبا مثلا🤭

😂😂😂واقعا شک دارن درست گفتی کی بهم میگه؟ به من فکر میکنه تو خلوتش یاشبا مثلا🤭

یا ابلفظل

ن راحت میگیرع میخابع😂

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2706