2733
2734
عنوان

افزایش وزن سریع در اوایل بارداری😭

3750 بازدید | 11 پست

وزن اولم ۶۵.۵ بود بامقد ۱۶۴ الان ماه سوم هستم اوایلش وزنم شده ۶٨ دارم خل میشم مولتی ویتامین نمیخورم اما اشتهای زیادی پیدا کردم

قبل بارداری یا ناهار نمیخوردم یا شام الان اصلا نمیتونم همش دلم ضعف میره حتی نصف شب از گشنگی بیدار میشم. شیرینی نمیخورم اما مصرف نونم بالا رفته

کلا از اولم استعداد چاقی داشتم اما خیلی رعایت میکردم الان نمیتونم 

پیاده روی ندارم به خاطر لک بینی تا بعد سه ماه تموم بشه

بچه ها چی کار کنم؟؟؟؟ خیلی ناراحتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وا زیاد نیس که  چقدر سخت میگیری من ده کیلو تا حالا زیاد شدم ک ۵ کیلو اش توی یکماه بوده

عزیزم من خیلی سخت و با بدبختی وزن کم میکنم قبل بارداری پدرم در اومد وزنم به نرمال رسید برای همین میترسم ضمن اینکه دکترم گفته خوب نیست

دکترم گفته زیاده برای سه ماه اول نهایت یک کیلو میتونستم زیاد کنم و الان تازه اول سه ماهگیه 

دکترت غلط اضافی کرده .بخور گلم .منم دکترم همین حرفا رو زد الان که ماه ۷ هستم جنین وزن نگرفته .من سر بارداری اولم ۳۰کیلو اضافه کردم بعد بارداری شدم مثل روز اول .بخور 

بنده ها خدا دارن ....
عزیزم من خیلی سخت و با بدبختی وزن کم میکنم قبل بارداری پدرم در اومد وزنم به نرمال رسید برای همین میت ...

منم قبل بارداری ده کیلو کم کرده بود نگران نباش بعد بارداری میری دکتر تغذیه  راحت لاغر میشی تو شیر دهی

دکترت غلط اضافی کرده .بخور گلم .منم دکترم همین حرفا رو زد الان که ماه ۷ هستم جنین وزن نگرفته .من سر ...

منم هرموقع به دکترم میگم خیلی چاق شدم میگه هرکسی یجوریه بدنت میطلبه که چاق شدی حالا یکی هست دنیاروهم بخوره ن بچه ن خودش وزن نمیگیره بعد بارداری میتونی هرچقد خواستی گشنگی بکشی

دکترم گفته زیاده برای سه ماه اول نهایت یک کیلو میتونستم زیاد کنم و الان تازه اول سه ماهگیه 

من توماه پنجم زیاد شد وزنم دکتر گفت مولتی و امگا نخور منم نخوردم شیرینی وهله هوله هم نخوردم ولی ازغذا نمیتونستم بگذرم بعدیه ماه رفتم گفت طبیعیه الان مولتی را هفته ایی دوتادونه میخورم 

حرفهایم،مثل یک تکه چمن روشن بود.من با آنان گفتم: آفتابی لب درگاه شماست که اگر دربگشایید به رفتارشما می تابد.