2737
2734

من هفته یازده رفتم سونو،یه دونه جنین دیده شد،ولی چون شوهرم دوقلوعه،پدرشوهرم دوقلوعه،مادر پدر شوهرم و خیلی ها دیگه دوقوعن،مشکوکم شکمم خیلی بزرگه از ماه دوم اندازه ماه پنح بود😂از فامیلا مون هم یه نفر دوازده سال پیش وقتی رفته تعیین جنسیت تو ماه چهار گفتن دوقلوعه،در حالیکه قبلش دوبار رفته بود یکی گفته بودن،حالا به نظرتون با دستگاه های سونوی امروزی امکان اشتباه هست تا الان دبده نشده باشه؟

بعید میدونم الان اشتباه بشه . بعدم سایز شکم کاملا ژنتیکی و بستگی به فیزیک بدن خودتون داره ، خیلیا تا ماه ۹ شکم خیلی کوچیک دارن و خیلی ها از همون ماه اول شکم بزرگ

سپاس خدای را که به من محبت میکند در حالی که به من احتیاجی ندارد ❤🌹❤ شکرت خدای خوبم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

😄😄😄عزییییزززمممم

🌸 بِـسْمِـ اللهِ الـرَحْمـٰانـِـ الـرَحـيـمْـ 🌸بالاخره یه روز سرد دی ماه که آفتاب از لا به لای شاخ و برگ درختان خودشو نشون میده...قبل از ظهر دختر قشنگم به طور طبیعی پا به این دنیا میذاره و خونوادمونو سه نفره میکنه👨‍👩‍👧 اون روز بهترین روز زندگیه منه...باهم دیگه همون روز مرخص میشیم و همه‌ی اون چشم انتظاریا تموم میشه...ان شاءالله🙏
باید از سمت مادر شما ژنتیکش رو داشته باشید

آخه تو خانواده مادر شوهرمم اصلااااااااا ژن دوقلو نیست،ولی چون پدر شوهرم فامیلی ژن دوقلو دارن بچه نادر شوهرم دوقلو شده پی چرا😮

2738
2706