2733
2734
عنوان

پرسشنامه ظرفیت عشق

66 بازدید | 3 پست

https://docs.google.com/forms/d/1g22RclKgMgGFH0zBUEVPQkc7Py0cd56q0w8sOaETywA/edit?usp=sharing

این پرسشنامه برای بررسی روابط بین فردی و عشق ورزی تهیه شده. ممنون میشم اگر پر کنید و بدین همسرتون هم پر کنه . چون به نمونه مرد هم نیاز داریم

پیشاپیش ممنونم ازتون

با پر کردنش کمک بزرگی به انجام پایان نامه ام می کنین 

تکمیل میکنم براتون

هی من صبوری کن💚لحظه به لحظه زندگیم سایه یه نفر با منه حتی پستی که میخونم جایی که کامنت میذارم💜 راهنما و حامی منه💙دنیا رو با چشاش میبینم🧡روح منو از زنگار پاک میکنه و صیقلی میده وجودمو از ناخالصی ها پاک میکنه اون مراقب منه مثل پدر،برادر،رفیق،یار❤ما از مال دنیا دستامون خالیه ولی قلبامون سرشار از عشقه حتی در بحرانی ترین شرایط💗از خاکستر بر میخیزیم💚

سوالاتتون زیاد و خسته کننده بود😁

هی من صبوری کن💚لحظه به لحظه زندگیم سایه یه نفر با منه حتی پستی که میخونم جایی که کامنت میذارم💜 راهنما و حامی منه💙دنیا رو با چشاش میبینم🧡روح منو از زنگار پاک میکنه و صیقلی میده وجودمو از ناخالصی ها پاک میکنه اون مراقب منه مثل پدر،برادر،رفیق،یار❤ما از مال دنیا دستامون خالیه ولی قلبامون سرشار از عشقه حتی در بحرانی ترین شرایط💗از خاکستر بر میخیزیم💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731