2733
2739

ظهر کلی منتظرش موندم بیاد نهاربخوریم ساعت شد دو زنگ زد گفت من خونه مامانم خوردم.مامانشم ازاون ور قهقهه میزد.این در حالیه که مامانش سرهیچی باهام قهرم و رو میگیره و دختر یک سالمو بغل نمیکنه سرلج من.من عصبی شدم .امد خونه داد زدم بروناهارتو کجا خوردی شامتم اونجا بخورتو بمیری خونه نیااونم اخم کرد رفت البته سرکاررفت ها

آروم و مظلومم ولی دیگه تصمیم گرفتم تغیرکنم👎.یاخداظهور آقام امام زمان 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

اره بابا نزار بدون تو ناهار شام جایی بمونه حتی خونه مامانش ولی یکم تند رفتی من بودم یه مدت ناهار وشام واسه خودم تنها میپختمبه اونم میگفتم برو خونه ننت عذاتو بخور مث اونروز

واسه هممون ارزو واسه رسیدن هست فقط یکم صبر میخاد امید

کار مادرشوهرت بد بوده

کار همسرتم بد بوده

شما حق داشتی ناراحت بشی

ولی نباید اینطوری میکردی

💙میشه برای نینیم نفری یدونه صلوات بفرستین؟💙امن یجیب المضطراذا دعاه و یکشف السوء🙏 💜منم براتون صلوات میفرستم💜

الان این کارت باعث شد شوهرت اصلا عذاب وجدان نداشته باشه و حتی حس کنه کار خوبی کرده که تنهات گذاشته و رفته پیش مادرش و حتی حرفهای احتمالی مادرش درباره بدی های تورو باور میکنه

کار بدی کردی واقعا 

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
2706